• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz najgorszy sex w życiu-opowiadamy.

Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Wykończycie mnie oboje😂😂😂😂😂

Angielska telewizja i zielona żabia cipka😘

Oczywiście, że chodzi o czarne wielkie penisy, które mają taką popularność wśród dojrzałych kobiet, znudzonych małymi białymi robaczkami. Czytam zachodnie strony o cuckoldzie i często przewija się tam temat sex wakacji. Mężowie fundują swoim żoną wakacje na Jamajkę albo Curacao, po to by te wyszalały się na czarnych dużych ogierach. Nie muszę dodawać, że to ciepłe kraje i człowiek poci się tam razy pięć. Kobiety, które tam jeżdżą to raczej babki z zamożnych domów bo nie każdą panią domu stać na wyjazd i sponsoring kochanków. W każdym razie takie wyjazdy traktowane są jako styl życia. Zdjęcia z takich wyjazdów to już nie jest tabu. Wycieczka w formie prezentu, rocznicy lub po prostu wypad z koleżankami na ekscytujący urlop.

Wspomnienia z takiego wyjazdu nie mają nic wspólnego z naszym wspomnieniem "Najgorszego seksu w życiu"
Dojrzałym kobietom nie przeszkadza ich smród bo same śmierdzą swoim moczem. O takie babcie Ci chodzi ? 🤣
Tak dużo czytasz - gdzie znaleźć takiego męża? Tak pytam całkiem przypadkowo.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Dojrzałym kobietom nie przeszkadza ich smród bo same śmierdzą swoim moczem. O takie babcie Ci chodzi ? 🤣
Tak dużo czytasz - gdzie znaleźć takiego męża? Tak pytam całkiem przypadkowo.
Nie mówię, że dużo czytam, po prostu od jakiegoś czasu mnie to interesuje. Nie mówię że koniecznie oddałbym żonę czarnemu ale oddałbym 😉

To nie są żadne zasikane babcie, po prostu w stanach mają inne podejście i postęp. Kiedy u nich pary już swingowały to u nas w Polsce sex uprawiało się z mężem raz na rok przy zgaszonym świetle a potem spowiedź i pokuta.

Takiego męża znajdziesz tutaj właśnie na forum. Fani cuckoldu piszą do mnie co parę dni, poczytaj na innych postach. To nie jest dla każdego bo to śliski temat.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Wykończycie mnie oboje😂😂😂😂😂

Angielska telewizja i zielona żabia cipka😘

Oczywiście, że chodzi o czarne wielkie penisy, które mają taką popularność wśród dojrzałych kobiet, znudzonych małymi białymi robaczkami. Czytam zachodnie strony o cuckoldzie i często przewija się tam temat sex wakacji. Mężowie fundują swoim żoną wakacje na Jamajkę albo Curacao, po to by te wyszalały się na czarnych dużych ogierach. Nie muszę dodawać, że to ciepłe kraje i człowiek poci się tam razy pięć. Kobiety, które tam jeżdżą to raczej babki z zamożnych domów bo nie każdą panią domu stać na wyjazd i sponsoring kochanków. W każdym razie takie wyjazdy traktowane są jako styl życia. Zdjęcia z takich wyjazdów to już nie jest tabu. Wycieczka w formie prezentu, rocznicy lub po prostu wypad z koleżankami na ekscytujący urlop.

Wspomnienia z takiego wyjazdu nie mają nic wspólnego z naszym wspomnieniem "Najgorszego seksu w życiu"
Ponoć są nawet wyspecjalizowane hotele i crouseery dla entuzjastów swingu czy cuckold - informacja zaczerpnieta z literatury i przekazów ustnych, niezweryfikowana doświadczeniem 😉
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Kurcze to bardzo interesujący i wciągający temat rzeka. Nie mogę się nadziwić, że białe, dojrzałe babki chcą się rżnąć z BBC. Widocznie rozmiar jest ważniejszy niż zapach czy też wygląd.

No ale jeszcze się nie urodził taki facet co zrozumiał kobietę w 100%. Co motywuje fankę BBC? , czego oczekują kobiety decydujące się na sex ze spoconym grubaskiem..że będzie w łóżku Don Juanem?

Sam miałem kilka pomyłek łóżkowych, ale ryzyko było wiadome z góry. Z perspektywy czasu traktuje to jako doświadczenia lepsze lub gorsze. Nie mam jednak numeru jeden jeśli chodzi o najgorszy.

Mam za to kilka best of the best 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry