• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wąchanie majteczek w rodzinie ?

Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Ja regularnie wącham majteczki żony i w nich kończę. Też lubię masturbować się jej rajstopami jeśli są w koszu na brudy i też oczywiście kończę w nich. Zdarza mi się również ale to już rzadziej, zabawiać się jej butami balerinki, botki, szpilki. :) w butach nie kończę, nie chce jej pobrudzić.
Ładnie pachną jej buty? :)
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Ładnie pachną jej buty? :)
Balerinki najbardziej, bo noszone często na gołą stopę, czasami zakłada skarpetki do balerinek takie koronkowe, rzadko ale jak jest okazja to rajstopki. :) i lubię też botki, bo botkami fajnie można się masturbować, można w całości włożyć penisa do środka i ścisnąć but.
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Balerinki najbardziej, bo noszone często na gołą stopę, czasami zakłada skarpetki do balerinek takie koronkowe, rzadko ale jak jest okazja to rajstopki. :) i lubię też botki, bo botkami fajnie można się masturbować, można w całości włożyć penisa do środka i ścisnąć but.
To zazdroszczę :) Jakie rajstopki lubi?
 
Mężczyzna

małomówny

Cichy Podglądacz
Komu się trafiło wąchać majtki siostry, matki, teściowej ?
Ja kiedyś jak dorabiałem sobie w ochronie jakieś 11 lat temu to byłem na dodatku 24,godzinnym w takiej wolnostojącej dobudowanym budynku w którym znajdowała się jakaś galeria sztuki i pilnowaliśmy tego,w środku nocy gdy już nie było żadnych pracownic poszedłem do pomieszczenia socjalnego gdzie kobiety się przebierały,były tak balerinki oraz jakieś rajstopy i pończochy i zlałem się spermą w jedne z nich.Rano któraś z dziewczyn musiała mieć niezła niespodziankę 🤭
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Ja kiedyś jak dorabiałem sobie w ochronie jakieś 11 lat temu to byłem na dodatku 24,godzinnym w takiej wolnostojącej dobudowanym budynku w którym znajdowała się jakaś galeria sztuki i pilnowaliśmy tego,w środku nocy gdy już nie było żadnych pracownic poszedłem do pomieszczenia socjalnego gdzie kobiety się przebierały,były tak balerinki oraz jakieś rajstopy i pończochy i zlałem się spermą w jedne z nich.Rano któraś z dziewczyn musiała mieć niezła niespodziankę 🤭
Napewno była cholernie podniecona.....(dobrze, że nie wpadłeś w jej rączki).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry