• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim wieku po raz pierwszy uprawialiście seks grupowy?

Mężczyzna

Skrytyyy

Cichy Podglądacz
Ja niestety nie miałem przyjemności ale w sumie nie wiem czy dał bym radę 🤔ale jak czytam wasze przygody to chyba mam w chuj nudne życie bo ja nawet nie miałem okazji na taka zabawę 😅
 
Kobieta

naduskax

Cichy Podglądacz
10.12.2022 - Ja(19) i trzech starszych kolegów(23, 23 i 25) w domkach w małej górskiej miejscowości. Mimo początkowego przerażenia, kilka drinków rozluźniło atmosferę a cały wieczór miło wspominam do dzisiaj z nadzieją na małą powtórkę. Polecam spróbować dla tych którzy lubią kombinować.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
10.12.2022 - Ja(19) i trzech starszych kolegów(23, 23 i 25) w domkach w małej górskiej miejscowości. Mimo początkowego przerażenia, kilka drinków rozluźniło atmosferę a cały wieczór miło wspominam do dzisiaj z nadzieją na małą powtórkę. Polecam spróbować dla tych którzy lubią kombinować.
Nic do tego nie mam, ale szczerze mówiąc jestem w podobnym wieku(jak Twoi koledzy) i pracuję właśnie z 18/19nastkami(to nie są gigantyczne ilości), ale faktem jest, że jak miałem 19 to 19nie były zainteresowane, a teraz wydaje mi się rzeczą prostą, aż za łatwą, aby pójść w tango w takie rzeczy. XD
 
S

sheepdog

Guest
Nic do tego nie mam, ale szczerze mówiąc jestem w podobnym wieku(jak Twoi koledzy) i pracuję właśnie z 18/19nastkami(to nie są gigantyczne ilości), ale faktem jest, że jak miałem 19 to 19nie były zainteresowane, a teraz wydaje mi się rzeczą prostą, aż za łatwą, aby pójść w tango w takie rzeczy. XD
Za łatwą to znaczy.....?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry