• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim wieku anal

Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Ja 30 lat i jeszcze nie miałam 🙈 aczkolwiek jakby doszło to fajnie byłoby z kimś kto ma doświadczenie.
Anal lepszy niż klasyczny?Bo tyle się o nim słyszy 🤪
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Moja czasami zachowuje się jak rozkapryszoną dziewczynka wczoraj już mało się nie pokłuciliśmy i sex był jaki był. Jak można wytłumaczyć komuś że głupkowate zachowania rozpraszają. Dramat
 
Mężczyzna

LoCoKsF

Cichy Podglądacz
Jak się bawić to lepiej z kimś zaufanym 🤪 lubię masturbacje ale nic nie zastąpi zboczonego faceta który nie ma tematów tabu 🤪
Wiadomo, że taki facet będzie lepszy a masturbacja analna jest po to, żeby zapoznać się tą przyjemną dziurką. Mam w tym temacie doświadczenie i służę pomocą 😉 chociaż obstawiam, że dzieli nas duża odległość
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

DamaPik

Nowicjusz
Mój pierwszy anal miałam w wieku 20 lat. Byłam wtedy z kilkanaście lat starszym mężczyzną , który uwielbiał mocne klimaty. Byłam młoda i głodna nowych doświadczeń. Początki nie były łatwe, ale bardzo szybko zrozumiałam, że jest to cholernie podniecające i dające mnóstwo satysfakcji. Dzisiaj po prawie trzydziestu latach doświadczeń myślę że jestem mistrzynią analnych uniesień...
 
Ostatnia edycja:
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry