• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim wieku anal

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Równo skończone 35 lat, na urodziny od żony z tego samego rocznika. Nie spodobało się nam, dla mnie za ciasno, na niej po prostu niekomfortowo, choć lubi palcem. Nie ma to jak cipka 😋
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Swojego czasu krążyła informacja lub wiedzą wśród młodych ludzi, że ta forma penetracji pozwala zachować dziewictwo i "czystość" do ślubu, może więc z tego wynika "jakąś" popularność tego typu aktywności w młodym pokoleniu.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Pierwszy raz w wieku 16 lat, tak samo jak dziewczyna. Bawiliśmy się tylko oralnie wtedy, ale mega kręcił ją oral, więc przeszliśmy do rimmingu i temat poszedł dalej w kierunku tylnego placu zabaw :D
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Seks Praktykant
Pierwszy raz sam sobie, jakoś między 7 a 9 rokiem życia (do dzisiaj nie wiem skąd i co mi przyszło do głowy) a była to kilka razy zabawa przyborami szkolnymi z piórnika, potem temat poszedł w zapomnienie, ale w okolicach 15 roku życia poznałem dziewczynę która odkryła że bardzo ją kreci zabawa męska dziurką, a ja jako pierwszy jej na to pozwoliłem, i w ten sposób po kilku miesiącach już wiedziałem co to fisting, a później, nawet po rozstaniu, to już (z paroma kilkumiesięcznymi przerwami) sam to kontynuowałem, co trwa do dziś.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry