• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim miejscu najczęściej lubicie kończyć?

Mężczyzna

nocnygienek

Cichy Podglądacz
ja najczęściej kończę w cipce bez zabezpieczenia, ekstra sprawa, potem usta. Ale czasami trysnę na twarz, fajnie widać swoją spermę na twarzy kobiety
 
Mężczyzna

censoredvagina

Cichy Podglądacz
Na 1szym miejscu zdecydowanie w cipce bez gumki oczywiście, potem bardzo lubię patrzeć jak wypływa z niej spyra ;)
Na drugim - na cipkę, na wargi, tak samo j.w., lubię patrzeć jak ocieka z mojej spyry :)
Na trzecim w usta.
Na końcu - na cycki lub dupkę.
 
Mężczyzna

Spector32

Cichy Podglądacz
Najlepsza odpowiedź to chyba różnie i zależy. Jak uprawiamy seks rano to lubię w cipce, bo wtedy ‚zostawiam pamiątkę’ na dzień i partnerkę podnieca jak podczas dnia wypływa. Uwielbiam na cycki i tyłek, szczególnie jak spływa po ‚rowku’. Jak ostry seks to i do buzi i na twarz, a taki bliskościowy to pewnie w cipkę, bo daje szansę na przedłużenie bycia razem. Czasem kwestia praktyczna - jak szybki numerek to cipkę jest ‚praktyczniej’ bo nie brudzi ubrań itp. Ale ja też uwielbiam na bieliznę, więc opcji masa!
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Ja lubię kończyć w ustach (moje też tak preferuje) albo na dłoni i dać do wylizania (nie przepada, ale nie ma z tym problemu)
 
Mężczyzna

CzarnaBandera

Cichy Podglądacz
Co do tego to też chcę znać decyzję partnerki bo dla mnie nie ma szczególnego miejsca. Gdzie kolwiek by to było to i tak cudownie to wygląda jak ją zalewam, chociaż zauważyłem że zaczyna mnie to bardziej jarać jak widzę jak to powoli spływa po piersiach a kobieta się tym jeszcze dodatkowo bawi
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Od pewnego czasu spotykam się ze znajomą i praktycznie zawsze kończę w cipeczce (oczywiście bez gumeczki), po spuszczeniu dalej jadę nieprzerywając dzieła po kolejny wytrysk. Przy ostrym seksie moja sperma, jej soczki + żel intymny ubijają się niczym bita śmietana.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry