• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej sytuacji mieliście ostatnio ochotkę?

Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Wczoraj jak z popołudniówki wracałem przed północą to w samochodzie mi się coś tak na czachę wkręciło że mi rączka uciekła z kierownicy... 🙈🙉🤪
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Wczoraj w sklepie miałem kontakt z wysoką, kobietą z ogromnym tyłkiem. Miała w sobie coś tak pociągającego, że w trakcie rozmowy z nią dostałem erekcji
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
W takich przypadkowych sytuacjach rzadko mi się zdarza, ale raz w autobusie zapatrzyłem się na pewne stopy w szpilkach :D. Pierwsze co zrobiłem po podróży to szybka podróż do publicznej toalety.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Jestem z kolegą .na imprezie u koleżanki, gdzie są 4 na prawdę zgrabne dziewczyny. Myślałem o tym jak wszystkie zdjęły by spodnie i stringi a ja skosztował bym cipkę każdej z nich. Tą która by mi najbardziej zasmakowała, wyruchał bym, tak szybko, mocno i głęboko żeby poczuła się doceniona i spuścił bym się w nią, żeby ociekała sperma
 
Kobieta

roksanka

Cichy Podglądacz
Miałam ostatnio ochotę W pracy szef pojechał na urlop i brakowało mi go Czasem przychodzi do mojego gabinetu i pięści dotyka . Ociera się twardym swoim przyrodzeniem A ma czym. Teraz musiałam radzić sobie sama . Czytałam coś na forum i po prostu cieklo ze mnie byłam w sukience i skompych majteczkach,co nie co zostało na krześle. Zapragnęłam wielkiego penisa w buzi. Później żeby mnie zerrznal na biurku mocno bardzo mocno . Hmmm marzenia...
pozazdrościć takiej relacji z szefem
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Wczoraj wieczorem, gdy była u mnie przyjaciółka i przyjechał po nią jej dorosły syn. Wypiłyśmy sporo wina, ona zasnęła, a on siedział ze mną w salonie, czekał aż się zbudzi i wciąż zerkał mi między nogi. Początkowo udawałam, że tego nie zauważyłam…
 
Mężczyzna

Gabriel69

Cichy Podglądacz
Wczoraj wieczorem, gdy była u mnie przyjaciółka i przyjechał po nią jej dorosły syn. Wypiłyśmy sporo wina, ona zasnęła, a on siedział ze mną w salonie, czekał aż się zbudzi i wciąż zerkał mi między nogi. Początkowo udawałam, że tego nie zauważyłam…
Rozwiniesz ;)?
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Zauważyłam też, jak wpatrywał się w moją bluzkę próbując dostrzec zarysy stanika. Wystarczyło, że pochylałem się nad stołem, rozchylając nieco bluzkę, a wtedy jeśli udało mu się zauważyć fragment białej koronki – robił się coraz bardziej czerwony na twarzy. Najbardziej jednak bawiło mnie obserwowanie go, gdy siadałam. Wtedy zawsze zakładałam nogę na nogę. To był moment w którym mógł spojrzeć pod moją spódnicę. Nie jestem pewna, ale chyba nie udało mu się spojrzeniem dobiec tak daleko aby dostrzec majtki.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Zauważyłam też, jak wpatrywał się w moją bluzkę próbując dostrzec zarysy stanika. Wystarczyło, że pochylałem się nad stołem, rozchylając nieco bluzkę, a wtedy jeśli udało mu się zauważyć fragment białej koronki – robił się coraz bardziej czerwony na twarzy. Najbardziej jednak bawiło mnie obserwowanie go, gdy siadałam. Wtedy zawsze zakładałam nogę na nogę. To był moment w którym mógł spojrzeć pod moją spódnicę. Nie jestem pewna, ale chyba nie udało mu się spojrzeniem dobiec tak daleko aby dostrzec majtki.
Mogę mieć trochę problemy z wyobraźnią pewnie też przez brak zażywania narkotyków, ale w jaki sposób chcesz, aby móc zaglądnąć Tobie pod spódnicę i pokazać majtki, kiedy masz nogę założoną na nogę? Przecież wtedy uda ściskają się i zakrywają prawie wszystko. Ba przejrzałem nawet teraz zdjęcia i celebrytki i niektóre były już prawie z gołym tyłkiem potrafią siedzieć wyuzdanie i majtki ciężko pokazać. Chyba, że bardziej nóżka na kolanko i wtedy mamy to! Ewentualnie siedzisz bardzo, bardzo na krawędzi, ale po alkoholu, żeby nie spaść i robić takie pozy to chapeau bas.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Zauważyłam też, jak wpatrywał się w moją bluzkę próbując dostrzec zarysy stanika. Wystarczyło, że pochylałem się nad stołem, rozchylając nieco bluzkę, a wtedy jeśli udało mu się zauważyć fragment białej koronki – robił się coraz bardziej czerwony na twarzy. Najbardziej jednak bawiło mnie obserwowanie go, gdy siadałam. Wtedy zawsze zakładałam nogę na nogę. To był moment w którym mógł spojrzeć pod moją spódnicę. Nie jestem pewna, ale chyba nie udało mu się spojrzeniem dobiec tak daleko aby dostrzec majtki.
Mam nadzieje, że "pochylałem" w Twoim poście to "literówka":unsure::)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry