• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej sytuacji chciałbyś zobaczyć żonę ?

Mężczyzna

samiec6969.

Cichy Podglądacz
Ja chce swojej żonie wynajmę pokój w hotelu każe jej ubrać się tak lubi jak Dziwka. Następnie będzie musiała przypiąć ręce i nogi na do łóżka leżąc na brzuchu. Potem jak już będzie gotowa ja przychodzę do pokoju zawionzuje jej oczy żeby żeby nie wiedział kto ją będzie rżnął bo zamiast mnie będzie kto inny.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Przecież jeśli ona się nie zgodzi, to on jej siłą za włosy nie zaciągnie do kogoś kto ją przeleci. A jeśli będzie chętna i wyrazi zgodę to może jej to bardzo dobrze zrobić. Więc nie ma czego współczuć. Nawet jak spróbuje i potem stwierdzi że więcej nie chce, to i tak jest już o jedno doświadczenie do przodu
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Przecież jeśli ona się nie zgodzi, to on jej siłą za włosy nie zaciągnie do kogoś kto ją przeleci. A jeśli będzie chętna i wyrazi zgodę to może jej to bardzo dobrze zrobić. Więc nie ma czego współczuć. Nawet jak spróbuje i potem stwierdzi że więcej nie chce, to i tak jest już o jedno doświadczenie do przodu
No i takie podejście do życia to ja rozumiem!!
Lepiej żałowac, że coś się zrobiło, niż żałować, że czegoś się nie zrobiło. 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry