• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej sytuacji chciałbyś zobaczyć żonę ?

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
W życiu trzeba jak najwięcej próbować. Dzięki temu nabywamy wiedzę czy coś nam pasuje czy totalnie nie.
Ciekawość i chęć poznania to nie wszystko, trzeba jeszcze się odwżyć spróbować. Większość z nich chciałaby wiedzieć jak to jest, ale im się nie chce wykonać trudu przezwyciężenia własnych obaw i strachu. Lepiej zostać w bezpiecznej bańce własnych fantazji i dalej marzyć... ot i co!
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
Teraz to chciał bym zobaczyć moja żonkę z jakimś młodym prawiczkiem, który dopiero pierwszy raz moczył by swojego wielkiego kutasa w jej cipie i po pierwszym wejściu już by się spuścił i zalał ja obficie, a ona by mu potem obciagała i znowu by mógł ją jebać po kilku minutach, i tak parę razy by ją zalewał spermą
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Teraz to chciał bym zobaczyć moja żonkę z jakimś młodym prawiczkiem, który dopiero pierwszy raz moczył by swojego wielkiego kutasa w jej cipie i po pierwszym wejściu już by się spuścił i zalał ja obficie, a ona by mu potem obciagała i znowu by mógł ją jebać po kilku minutach, i tak parę razy by ją zalewał spermą
Mamy dokładnie taką samą fantazję... Można by je połączyć... Np. Twoja i moja żona i chojnie obdarzony prawiczek, albo one dwie i dwóch 18 letnich przyjaciół, przed którymi dopiero inicjacja😁
 
Mężczyzna

Deuce

Cichy Podglądacz
Chciałbym siedzieć wieczorem przy hotelowym barze i kątem oka widzieć jak moja żona idzie do jakiegoś pokoju hotelowego na którymś piętrze z nieznanym facetem.
Odprowadzam ją wzrokiem , dopijam drinka i jadę do domu.
A ona wraca rano.

A ja chciałbym zobaczyć moją żonkę przy hotelowym barze i kątem oka widzieć jak patrzy jak idę do jakiegoś pokoju hotelowego na którymś piętrze z nieznaną laską.
Odprowadza mnie wzrokiem, dopija drinka i jedzie do domu.
A ja wracam rano.

:D chociaż Twoja opcja pewnie łatwiejsza do spełnienia :D
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Gangbang to moze troche za duzo ale zobaczyc jak zone bzyka i zalewa inny to juz mozna fantazjowac. Dzieki mojej usilnej wieloletniej perswazji trwaja poszukiwania kandydata - sama sobie szuka i ostatnio znalazla kawalera… z dziewczyna. Wiec zamiast trojkatu zapowiada sie czworokat, coz biore co daja:) zamieszcze relacje po spotkaniu. Takze trzymajcie kciuki i penisy.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
A ja chciałbym zobaczyć moją żonkę przy hotelowym barze i kątem oka widzieć jak patrzy jak idę do jakiegoś pokoju hotelowego na którymś piętrze z nieznaną laską.
Odprowadza mnie wzrokiem, dopija drinka i jedzie do domu.
A ja wracam rano.

:D chociaż Twoja opcja pewnie łatwiejsza do spełnienia :D
Też bym chętnie zobaczył moja żonkę jak idzie z dwoma napalonymi młodymi kolesiami, patrzy na mnie liże się z nimi a potem znika w drzwiach hotelu i wraca rano zalaną spermą po brzegi
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry