• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uprawiacie sex w święta?

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Nie zauważyłam, żeby w święta sex smakował jakoś inaczej czy bardziej światecznie.Chyba nie mam w planach.Myśl o serniku w lodówce za bardzo mnie zawsze rozprasza. A w Wigilię to już w ogóle obowiązkowy celibat -boję się, że mój pies przemówi o północy i powie:"weź pańcia daj se spokój z tym sexem i chodź na spacer".😆🤔.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Nie zauważyłam, żeby w święta sex smakował jakoś inaczej czy bardziej światecznie.Chyba nie mam w planach.Myśl o serniku w lodówce za bardzo mnie zawsze rozprasza. A w Wigilię to już w ogóle obowiązkowy celibat -boję się, że mój pies przemówi o północy i powie:"weź pańcia daj se spokój z tym sexem i chodź na spacer".😆🤔.
Psa na zewnątrz, sernik zeżreć cały przed nocą😂 udanej stosunkowo nocy😉😂
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Nie zauważyłam, żeby w święta sex smakował jakoś inaczej czy bardziej światecznie.Chyba nie mam w planach.Myśl o serniku w lodówce za bardzo mnie zawsze rozprasza. A w Wigilię to już w ogóle obowiązkowy celibat -boję się, że mój pies przemówi o północy i powie:"weź pańcia daj se spokój z tym sexem i chodź na spacer".😆🤔.
Ja za to daję w święta na lewo i prawo, zwłaszcza widok szopki i trzech mędrców mnie tak nakręca, ale z tym psem, to mi dałaś do myślenia, glupio byłoby usyszeć "Pańcia nie drzyj sie tak ja mam uszy"
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
z tym psem, to mi dałaś do myślenia, glupio byłoby usyszeć "Pańcia nie drzyj sie tak ja mam uszy"
Psiarz psiarza zawsze zrozumie 😆.

Ja za to daję w święta na lewo i prawo, zwłaszcza widok szopki i trzech mędrców mnie tak nakręca
Rozumiem.....po prostu kręcą Cię wysoko urodzeni panowie z Arabii 🤔😉Ale lecisz bardziej na to złoto, mirrę czy na kadzidło?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry