• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Upiekszanie

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Ja! Oczywiście, że maluję się dla siebie :) i podoba mi się jak wyglądam. Dzisiaj np. pomalowałam się i wyglądałam jak milion dolców, więc wiem, że jutro nie wyjdzie mi makijaż i będę wyglądała jak 1 rubel hahaha :D
najgorzej jak jest jakieś ważne wydarzenie i makijaż nie wyjdzie
 
Mężczyzna

Bongo220

Cichy Podglądacz
Moje pytanie. Czy naprawdę faceci lubicie kiedy kobieta upiększa się estetycznie? Zabiegi, chirurgia?
Przeszkadzają wam rozstępy? Obwisłe ciało po odchudzaniu? Wąskie usta? I małe piersi?
Wolę naturalne, wyglądają ciekawie na tle tego wszystkiego co widzimy do okoła, po za tym małe piersi i wąskie.uda to żaden problem, znajdzie się wielu które je preferuje.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ja! Oczywiście, że maluję się dla siebie :) i podoba mi się jak wyglądam. Dzisiaj np. pomalowałam się i wyglądałam jak milion dolców, więc wiem, że jutro nie wyjdzie mi makijaż i będę wyglądała jak 1 rubel hahaha :D
Mam to samo, nawet w pandemii malowałam się na siebie. Może i pomykałam w domu na sportowo, ale makijaż ogarnięty. Jak mi zależy aby było ładnie to dupa blada, potrafię wyglądać jak smutny miś panda, ale jak robię coś na szybko to aż sama się podziwiam co ja wywinęłam :D
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mam to samo, nawet w pandemii malowałam się na siebie. Może i pomykałam w domu na sportowo, ale makijaż ogarnięty. Jak mi zależy aby było ładnie to dupa blada, potrafię wyglądać jak smutny miś panda, ale jak robię coś na szybko to aż sama się podziwiam co ja wywinęłam :D
🐼 aż tak:unsure:.......;)
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Mam to samo, nawet w pandemii malowałam się na siebie. Może i pomykałam w domu na sportowo, ale makijaż ogarnięty. Jak mi zależy aby było ładnie to dupa blada, potrafię wyglądać jak smutny miś panda, ale jak robię coś na szybko to aż sama się podziwiam co ja wywinęłam :D
hmm smutny miś panda, ciekawy cosplay, dodać jeszcze korek z ogonem i w sam raz
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry