• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Upiekszanie

Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Moje pytanie. Czy naprawdę faceci lubicie kiedy kobieta upiększa się estetycznie? Zabiegi, chirurgia?
Przeszkadzają wam rozstępy? Obwisłe ciało po odchudzaniu? Wąskie usta? I małe piersi?
W moim przypadku nie :) Cenię naturalność. I tak z rozmów w męskim gronie (przynajmniej w którym ja się obracam) wynika, że większość facetów też nie lubi, a upodobania co do gigantycznych ust, ogromnych silikonów w piersiach, czy strasznie mocnego makijażu, to jednak bardziej upodobania kobiet aniżeli facetów :p
Nie jestem całkowitym przeciwnikiem zabiegów estetycznych (jeżeli są wykonywane w granicach zdrowego rozsądku) / chirurgii - zwłaszcza, że często gęsto poza aspektem wizualnym, ma też ona aspekt zdrowotny - mówię tu w kontekscie korekty nosa, czy zębów. Ale na ogół natural look > wymodelowana przez chirurga lalka :D
 
Mężczyzna

koneserkobiecegopiekna

Cichy Podglądacz
Nie.
Naturalne,kobiece piękno.
Kobiece ciało jest piękne.
Chirurgia plastuczna z tego co pamiętam,była stworzona,by pomóc ludziom z problemami(rany wojenne,choroby,wypadki itp). Ktoś sprytny wyniuchał w tym dobry biznes,wmówił kobietą,że ponaciągana i nabotoksowana wyglądają lepiej. Do tego kilogramy szpachli,nienaturalny kolor skóry i mamy całe zastępy,przekonanych o swoim zjebistym i często niepowtarzalnym wyglądzie dziwactw.
Do tego bardzo często mają srające miny,jak by były obrażone na cały świat.
Ciekawe czy moda na to przeminie i kiedy oraz,na co się zmieni.
Oczywiście ktoś,zaraz powie że o gustach się nie dyskutuje,nie podoba się to nie patrz,ale zostało zadane pytanie,to odpowiadam.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Jako obiekt seksualny, tylko do zerżnięcia - tak, chętnie
jako kochanka, partnerka, żona - zdecydowanie nie.
Uważam, że chirurgia plastyczna powinna być stosowana po naprawdę restrykcyjnym wywiadzie psychologicznym i wyłącznie z jego zlecenia.
Czemu dzielisz kobiety na dwie kategorie? To jest nienormalne myślenie, syndrom Madonny i ladacznicy. Można mieć kobietę żonę i też jest dla Ciebie obiektem seksualnym, pociąga Cie. Nie rozumiem takiego myślenia.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Moje pytanie. Czy naprawdę faceci lubicie kiedy kobieta upiększa się estetycznie? Zabiegi, chirurgia?
Przeszkadzają wam rozstępy? Obwisłe ciało po odchudzaniu? Wąskie usta? I małe piersi?
Oczywiście że mężczyznom przeszkadzają rozstępy i obswisłe ciało. To nie jest atrakcyjne wizualnie. Wąskie usta wsumie też ale Ci tego szczerze nie powiedzą. Jak facet będzie Cie kochał i uwielbiał to inna para kaloszy. Mężczyźni lubią pełne, wydatne usta. Ale raczej takie naturalne. Co do piersi myślę że to kwestia gustów. Dużo mężczyzn lubi małe piersi:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Temat: "Upiększanie". Rozlewam naftę - czy upiekszanie to oszustwo? Dla łatwiejszego podejścia - zetknąłem sie z wypowiedziami kobiet, które twierdziły, że nie pokażą się "światu" nie zrobione czy cos takiego.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dobra, zacznę od siebie. Moja partnerka ma urodę "spod wodospadu". nie wyjdzie zdomu jeżeli się nie "podkresli. Jak dla mnie jej "upiekszanie" nie jest mi do niczego potrzebne i tak mi sie podoba. Czyli upiększa sie dla siebie? dla innych? Co wy na to, szczegolnie panie:unsure:
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Co to znaczy uroda "spod wodospadu?"

Ja często chodzę niepomalowana, do pracy też :D jak mi się nie chce. Jestem za tym, żeby dobrze się ze sobą czuć, jeśli ktoś lubi siebie w upiększonej wersji to spoko, ja też rozważam plastykę biustu, kilka innych zabiegów też by się przydało.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Fajnie jak kobieta się ,,odjebie" raz na jakiś czas(makijaż itp). Co do operacji to dla mnie mogłyby sobie nie robić. Zrobione usta mi się kompletnie nie podobają, chyba że dziewczyna ma naturalnie bardzo małe i powiększy je minimalnie. Celulit i inne sprawy to raczej naturalne rzeczy, bez przesady, że to jakiś problem dla faceta.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry