• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Umawianie się na seks z kimś ledwo poznanym na czacie. (interia)

LostInSpace

Cichy Podglądacz
Jest tu ktoś kto ma takie doświadczenia? Pytam po miałem ostatnio sytuację gdzie dziewczyna wyrażała chęci. Jednak jestem strasznie nieufny i wiadomo, nie skorzystałem. Zdarzyło się komuś coś takiego? Umówił się kiedyś ktoś tam z kimś? Grasują tam jacyś oszuści, naciągacze itp. Są jakieś sprawdzone sposoby na wyczucie czy to realna osoba, która chce się spotkać, czy jednak coś nie gra. O co warto zapytać? Jakim kontaktem sie najlepiej wymienić? Warto w ogóle ryzykować?
 

kevinsamwdomu2020

Cichy Podglądacz
Wcześniej na czacie wysłała mi fotkę. W umówionym miejscu podeszłem od flanki :p i najpierw sprawdziłem czy to ona w umówionym miejscu o ustalonej godzinie. Wszystko sie zgadzało. Miłe spotkanie.
PS na czacie zawsze możesz poprosić o zdjęcie z jakąś tam autoryzacją i wtedy masz już pewność że zdjęcie jest autentyczne tej osoby.
 
A

artkam

Guest
Akurat autoryzacja jest banalnie prosta do podrobienia wiec nigdy nie masz pewnosci xD
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Co prawda nie korzystałem nigdy z interii ale kilkukrotnie spotykałem się z kobietami poznanymi w necie i coś mogę doradzić. Jeżeli obie strony wyrażają chęć spotkania i podchodzą do tego na serio to należy wymienić się numerami tel. I wtedy resztę szczegółów dotyczących spotkania omawiacie już telefonicznie. Samo pisanie jest dobre ale tylko na początek. Przez telefon można wszystko ustalić i mniej więcej wyczaić nastawienie drugiej osoby.
 

LostInSpace

Cichy Podglądacz
Ok, dzięki za odpowiedzi. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia, czy uwagi w związku z podobnymi spotkaniami. To zachęcam do podzielenia się, chętnie poczytam. :)
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Dokładnie, żadne tego typu sztuczki nie przejdą. To samo tyczy się numeru tel. Jeżeli ktoś się wzbrania przed podaniem nr, boi się bądz cokolwiek to raczej żadne spotkanie z taką osobą nie dojdzie do skutku. Skoro ktoś ma opory przed rozmową telefoniczną to tym bardziej będzie mieć opory przed spotkaniem na żywo. Dla mnie weryfikacja kobiety poznanej w necie i jej intencji następuje podczas rozmowy tel i uważam że to jest jedyna słuszna metoda.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry