• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ulubione pozycje użytkowników SexForum :) - Ankieta

Ulubione pozycje:

  • misjonarska

    Votes: 125 28,5%
  • na pieska

    Votes: 273 62,2%
  • na słonia

    Votes: 17 3,9%
  • na pagonach

    Votes: 76 17,3%
  • na jeźdźca

    Votes: 218 49,7%
  • stojące

    Votes: 56 12,8%
  • siedzące

    Votes: 43 9,8%
  • łyżeczki

    Votes: 60 13,7%
  • 69

    Votes: 155 35,3%
  • inne

    Votes: 35 8,0%

  • Total voters
    439
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Moim zdaniem pozycja na pieska jest nieco przereklamowana,chyba że się ją zmodyfikuje. My w każdym bądź razie modyfikujemy :mad:.
 
Kobieta

ospermionalala

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

Solstafir

Podrywacz
1. Na pieska. Głęboko, ostro, wygodnie, pełna kontrola trzymając za biodra, poczucie dominacji a nawet gwałcenia, fantastyczny widok.
2. 69 - w obu konfiguracjach. I będąc na górze i na dole. Na dole bo mam świetny widok, a na górze bo sam jej wkładam w usta i robię tak jak mi przyjemnie.
3. Klasyczna będąc mocno splecionym. Głeboko, żadnych ruchów włóż-wyłóż, tylko przesuwanie góra dół. Namiętne pocałunki, mocne głębokie objęcia, palec lub dwa w jej drugiej dziurce. Może być na półsiedząco. z dziewczyną na górze.
4. Wszystko inne co wychodzi już spontaniczne, czasem jakieś dziwne pozycje, na fali chęci włożenia w pozycji w jakiej akurat się jest.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Pozycja stojąca zawieszona.
Partnerki były w pełni w mojej mocy. Bardzo dobrze pracowały wtedy mięśnie całego ciała.
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja lubie pozycje w której jestem szeroko rozwarta, genitalni i otwory dostępne do seksu i fistingu. Taka pozycja jest pozycja "łabędzia" tak ją nazywaja. Ja ją nazywam pozycją "płaczącego łabędzia" Bo jak mnie w tej pozycji poddają seksowi to krzycze i płaczę bo bardzo boli. Muszę położyć sie na plecach, ramiona unieśc pionowo w górę, cyce leżą po bokach, wtedy moje nogi są podnoszone do góry za głowę. Stopy wiązane razem. Teraz ramiona muszę rozłożyć na boki, rozwierając nogi i uda. Wtedy dupa unosi się wysoko do góry rozwarta i napięta. Mój penis, jaja, pochwa i odbyt sa na wierzchu otwarte i napięte. Na penisie mam zakładane trzy ciasne pierścienie a jajka są podwiązywane i rozdzielane. Po kilkunastu minutach odbytnica zaczyna wychodzić na zewnątrz. Jestem gotowa do ruchania, tortur, chłosty itp. Co sie potem dziej nie napiszę, powiem tylko, że piekło! To bardzo lubię.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Ja lubie pozycje w której jestem szeroko rozwarta, genitalni i otwory dostępne do seksu i fistingu. Taka pozycja jest pozycja "łabędzia" tak ją nazywaja. Ja ją nazywam pozycją "płaczącego łabędzia" Bo jak mnie w tej pozycji poddają seksowi to krzycze i płaczę bo bardzo boli. Muszę położyć sie na plecach, ramiona unieśc pionowo w górę, cyce leżą po bokach, wtedy moje nogi są podnoszone do góry za głowę. Stopy wiązane razem. Teraz ramiona muszę rozłożyć na boki, rozwierając nogi i uda. Wtedy dupa unosi się wysoko do góry rozwarta i napięta. Mój penis, jaja, pochwa i odbyt sa na wierzchu otwarte i napięte. Na penisie mam zakładane trzy ciasne pierścienie a jajka są podwiązywane i rozdzielane. Po kilkunastu minutach odbytnica zaczyna wychodzić na zewnątrz. Jestem gotowa do ruchania, tortur, chłosty itp. Co sie potem dziej nie napiszę, powiem tylko, że piekło! To bardzo lubię.
Ty jesteś w dwóch osobach? Czy ja za bardzo w stanie upojenia??🤔
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Moją najbardziej ulubioną pozycją jest:
- stojąca od tyłu (taki piesek stojący). Uwielbiam złapać kobietę za biodra mocno i przyciągać ją do siebie lub aby kobieta była w kształcie litery L tułowiem położona np. stole i trzymając się go bardzo mocno gdzie ja jedną dłonią ciągnę mocno za włosy do siebie natomiast drugą dłonią mocno łapie za szyję podduszając ją
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry