• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ulubione pozycje użytkowników SexForum :) - Ankieta

Ulubione pozycje:

  • misjonarska

    Votes: 124 28,4%
  • na pieska

    Votes: 270 61,9%
  • na słonia

    Votes: 17 3,9%
  • na pagonach

    Votes: 76 17,4%
  • na jeźdźca

    Votes: 217 49,8%
  • stojące

    Votes: 56 12,8%
  • siedzące

    Votes: 43 9,9%
  • łyżeczki

    Votes: 60 13,8%
  • 69

    Votes: 154 35,3%
  • inne

    Votes: 35 8,0%

  • Total voters
    436
Mężczyzna

argostamina

Nowicjusz
Na pieska klasyk ale też uwielbiam przysiady tyłem.... wiele moich koleżanek nie toleruje tej pozycji a ja ją uwielbiam - nie dość że mam wtedy kontrolę, to jeszcze penetracja jest cholernie głęboko, patrzę jak chłopakowi drżą nogi i walczy żeby się nie spuścić ;D
Fakt ciężko się opanować w takiej pozycji i wygląda to mega
 
Mężczyzna

tomek*

Cichy Podglądacz
Na pieska klasyk ale też uwielbiam przysiady tyłem.... wiele moich koleżanek nie toleruje tej pozycji a ja ją uwielbiam - nie dość że mam wtedy kontrolę, to jeszcze penetracja jest cholernie głęboko, patrzę jak chłopakowi drżą nogi i walczy żeby się nie spuścić ;D
też ją lubię :)
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Na pieska klasyk ale też uwielbiam przysiady tyłem.... wiele moich koleżanek nie toleruje tej pozycji a ja ją uwielbiam - nie dość że mam wtedy kontrolę, to jeszcze penetracja jest cholernie głęboko, patrzę jak chłopakowi drżą nogi i walczy żeby się nie spuścić ;D
Przysiady są świetne, głęboko wchodzi. Świetna jest jeszcze, gdy dziewczyna leży na brzuchu i wypina tyłek, można wtedy zrobić wszystko, bez żadnych ograniczeń, dosłownie, uwielbiam <3
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry