• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Udało mi się! Mój facet masturbował się przy mnie!

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Jednak to prawda, nie ma faceta ktory nie wali bedac w zwiazku. Chyba nie ma watpliwosci, masakra. Jednak reka to reka. Juz niech robi to w tajemnicy, widziec tego nie chce. Takim ograniczonym jaskiniowcem jestem :D
 
M

mjols

Guest
Ludki źle do tego podchodzą. Po pierwsze to żaden przymus a chęć, po drugie seks to nie tylko włóż wyjmij, po trzecie w związku jest to świetna zabawa, po czwarte jak ktoś twierdzi że to dziwne to sam jest dziwny ;). PS...rozmawiajcie o tym ze swoimi partnerami, świat jest piękniejszy jak czerpiemy z życia pozytywne emocje ;).
 

Llama

Cichy Podglądacz
Jednak to prawda, nie ma faceta ktory nie wali bedac w zwiazku. Chyba nie ma watpliwosci, masakra. Jednak reka to reka. Juz niech robi to w tajemnicy, widziec tego nie chce. Takim ograniczonym jaskiniowcem jestem :D

Ale co w tym zlego? Dla mnie to wyraz tego, ze facet jest zdrowy, ma duzy apetyt, potrzeby itd. Nie ma masturbacji ZAMIAST seksu - jest ok. Chce odreagować, zrobic cos relaksujacego i niewymagającego zadnego wysilku - super, ma so tego prawo.
My sie bawimy w dominacje, ale w druga strone niz autorka watku. Moge potanczyc, zrobic striptiz, on niech sie odstresuje. Mily widok, fajny kutas, podniecajaca sytuacja.
Warto sprobowac :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Za milczenie zostałbym Twoim seksualnym niewolnikiem
Masturbowałbym się, ochlapując Cię spermą , zlizywałbym smak Twojego ciała , mniam...
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mi jest niezręcznie masturbować się przy żonie. Wole mieć kontakt z nia, a najlepiej się nią zajmować. Nigdy nie było tak, że robiłem jej pokaz. Ale zdarzało się, że leżąc obok siebie i przytulając i całując się , to było, gdy jej coś dolegało, i nie mogliśmy się kochać, albo jej brakowało siły w rękach by zrobić mi dobrze ręką. Ogólnie żona mówi, że wolała by bym zawsze się z nią kochał niż ręką walił, ale nieraz są niesprzyjające do tego okoliczności..
 

artekcc

Cichy Podglądacz
Kantor robię chętnie przy partnerce, ale może to już kwestia czasu, oswojenia się że sobą i swoimi fantazjami�� swoje lata mamy..partnerka też nie ma oporów.. często np..pisze o tym że teraz to robi pod moją nieobecność. Przy mnie również nie ma oporow-to nie tabu��
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
A ja poproszę o poradę. Wiele razy masturbowałem się przy żonie i jej się to podobało, ale nie mam odwagi skończyć. Boję się, że będę głupio wyglądał - jak dochodzę robię śmieszne miny itd. Co robić?
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Widzi, jasne... ale po pierwsze niezbyt dobrze lub wcale - zależnie od pozycji - a po drugie sama jest wtedy w uniesieniu i nie skupia sie na moim widoku.

Seans masturbacji przed nią to co innego. Wtedy cała jej uwaga jest skupiona na mnie.
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Ja z chęcią pobawiłbym się przed moją kobietą, gdyby wyszła z jej strony taka propozycja. Samemu z siebie jest mi jakoś niezręcznie coś takiego zaproponować, bo chciałbym, żeby dla niej taki widok to też była przyjemność.
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Jednak to prawda, nie ma faceta ktory nie wali bedac w zwiazku. Chyba nie ma watpliwosci, masakra. Jednak reka to reka. Juz niech robi to w tajemnicy, widziec tego nie chce. Takim ograniczonym jaskiniowcem jestem :D
Zalezy kto co lubi moja np sama proponuje zeby naprzeciw siebie sie pobawic
 

Hajks3

Seks Praktykant
Jednak to prawda, nie ma faceta ktory nie wali bedac w zwiazku. Chyba nie ma watpliwosci, masakra. Jednak reka to reka. Juz niech robi to w tajemnicy, widziec tego nie chce. Takim ograniczonym jaskiniowcem jestem :D
Jeśli nie widziałaś nigdy jak facet twój facet sobie wali konia, to spróbuj, może to być dla ciebie podniecające. A co do samego walenia konia. Ja uważam że seks z kimś kogo się na prawdę bardzo kocha jest przenajlepszy, a ja najbardziej kocham moją prawa rękę. Wiem że mogę jej ufać i nigdy mnie nie zawiedzie, nie zdradzi, zawsze mogę na nią liczyć i mogę ją bzykać kiedy tylko chce 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry