• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Udało mi się! Mój facet masturbował się przy mnie!

A

Anika

Guest
Widok boski.... Ale nie wiedziałam że tak brutalnie go będzie szarpał...
Kasieńka, gratulacje z powodu sukcesu, oby więcej takich :) Btw. masturbacja mężczyzn nie polega na delikatnym masowaniu penisa, preferowany raczej mocny uścisk i zdecydowane ruchy, szczególnie gdy zbliża się finisz. Zresztą sami panowie mogą się na ten temat wypowiedzieć, dobrym pomysłem będzie założenie tematu dot. technik masturbacji mężczyzn.

Strasznie mnie pociąga dominacja, chyba trochę jestem zboczona...
A od kiedy to dominacja jest zboczeniem?

Od czasu jak w wakacje wpadłam na mojego braciaka, który się masturbował w domu i nie zamknął drzwi....a potem w zamian za milczenie kilka razy zrobił mi pokazy
:)


Została zmieniona nazwa tematu na konkretną dotyczącą poruszanego problemu, aby ułatwić wyszukanie wątku potencjalnym czytelnikom. Temat tyczy masturbacji, więc do tego działu został przeniesiony.

- - - Zaktualizowano - - -

Temat już jest: http://sexforum.pl/8316-techniki-masturbacji-mezczyzn.html :)
 

Kasienkablonde1

Cichy Podglądacz
Dziękuję Maja,
Przeniesiony wątek oznacza ze tutaj już mam nie pisać?
NIe rozumiem....chyba jednak nie zdam matury....:p

- - - Zaktualizowano - - -

Przy okazji, to dzisiaj już dużo łatwiej poszło z pokazem:D
Znaczy z naklonieniem do masturbacji

- - - Zaktualizowano - - -

Przy innym penisie mógłbym mieć problem z osiągnięciem pełni krasy :p

Co to oznacza pełna krasa,?

- - - Zaktualizowano - - -


A jak bym rączką masowała to nie pokazałby się w pełni....?
 

ammate

Cichy Podglądacz
Udało mi się, w końcu doprowadzić do tego że mój facet masturbował się przy mnie....:eek:
Ponad miesiąc nad tym pracowałam, mówił że nigdy tego nie robi.... bylo ciężko...ale się udało!!!!
Dzięki za wszystkie rady odnośnie masturbacji facetów;)

Ja mam odwrotny problem :) Uwielbiam być oglądany ale partnerka nie bardzo to lubi, zazdroszczę takiej dziewczyny na stałe :) I jeszcze dominacja super :)
 

Kasienkablonde1

Cichy Podglądacz
Ja mam odwrotny problem :) Uwielbiam być oglądany ale partnerka nie bardzo to lubi, zazdroszczę takiej dziewczyny na stałe :) I jeszcze dominacja super :)

Gdybyś nie był w związku to bym spełniła twoje marzenia i pozerkała trochę na ciebie;)
Co lubisz w dominacji kobiety?

- - - Zaktualizowano - - -

kasienkablonde1 zrobiłbym to bez problemu w twojej obecności

Haha😬
Fajnie, a gdym nic nie dała w zamian tylko kilka klapsow to dalej bys byl zainteresowany jako moja zabaweczka...? :)
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Ja uwielbiam się masturbować przy swojej Zonie:)
Wiec czasem mnie dziwi ze faceci nie chca
Pozdrawiam

Wlasciwie to dobra opcja, zero wysilku max przyjemnosci. Kobietki powinny wprowadzic to w zycie. Zamiast seksu wspolna masturbacja. Po co sie starac i wysilac(nie mowiac jak bardzo trzeba sie skupic zeby dojsc) waginalnie, jak mozna prosto i przyjemniej? Kobietki nie ma na co czekac,partnerzy beda w niebie :)
 

kahkeshan

Cichy Podglądacz
Z moją ostatnią kobietą uwielbialiśmy siadać naprzeciwko siebie i robić sobie dobrze :D Mega jarał ją widok jak sobie trzepałem. A które pierwsze skończyło musiało oralnie zaspokoić drugą stronę. Polecam wszystkim!
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie spotkałem jeszcze kobiety, którą kręciłby widok masturbującego się faceta. Gdybym taką znał i wszedłbym w bliższe relacje z nią, to nie miałbym problemu ze zrobieniem jej pokazu - uwielbiam widok podnieconej kobiety i uwielbiam sprawiać radość kobietom.
Poza tym, świadomość, że mój widok jest dla osoby płci przeciwnej przyjemny i podniecający, jest też dla mnie przyjemna i podniecająca (nie, nie jestem ekshibicjonistą, nic z tych rzeczy). Dotyczy to nie tylko masturbacji - gdybym wiedział, że jakaś nieznajoma kobieta podgląda, gdy biorę nago prysznic np. w szatni, to taka świadomość też byłaby dla mnie miła. Choć to mi się jeszcze raczej nie zdarzyło. Kobiety, z którymi się w życiu spotykałem, twierdziły, że gdyby natknęły się gdzieś na gołego faceta, czy to biorącego prysznic, czy to robiącego sobie dobrze, natychmiast by odwróciły wzrok i wyszły.
 

amator2

Cichy Podglądacz
Kiedyś waliłem sobie konia w łazience, nagle w drwiach staneła żona, a ty co robisz? spytała, poczułem się zawstydzony, nie przestawaj powiedziała podniosła spódnice zdjeła majtki usiadła na brzegu wanny rozchyliła ***** i zaczeła się masować to było cudowne uczucie ,poprosiła żebym się spuścił na jej szpare ,kiedy dochodziłen zpotarłem kutasem o iej szpare i cały ładunek wylądwał na jej łechtaczce wtym momęcie i ona doszła

- - - Zaktualizowano - - -

Ja chętnie bym dla ciebie to zrobił
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry