• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciecha męskich oczu - legginsy

Mortimer

Erotoman
Jakieś 1,5 roku temu, wsiadałem do pociągu w Poznaniu. Na peronie zauważyłem dziewczynę w leginsach w biało i czarne, podłużne, cienkie około 1,5 - 2cm paski. Jakieś buty skórzane za kostkę. Kurtka skórzana z białym kożuchem do pasa, dobrze przylegająca do ciała. Była to kurtka w stylu pilotka. Miałem wykupioną miejscówkę bardzo blisko korytarza i szczęście sprawiło, że stanęła w tym samym przedziale na korytarzu. Rozpięła tę seksowną kurteczkę, pod którą mogłem zauważyć opinający ją sweterek. Czarne lekko falowane włosy, piękne przepastne spojrzenie, idealnie dobrany ubiór i jej figura bogini.
Nie dam sobie wmówić, że była wulgarna czy coś tym rodzaju.
Ukradkiem spoglądałem w jej stronę i w cale nie z myślą w stylu "ale bym jebałłł!" Po prostu patrzenie na nią sprawiało mi zajebistą przyjemność no i podróż minęła jakoś tak szybko, za szybko. :)
 

Sinecode

Cichy Podglądacz
Serio?
Nie wiem, bo od zawsze unikałem kontaktu z miłośniczkami prezentowania pośladków. Bo po co mi baba, która składa się tylko z półdupków?
Od kobiety zawsze oczekiwałem dużo więcej niż tylko prezentowania jej dupy.


I co z tego, ze są wygodne, kiedy w środowisku sa postrzegane jako zbyt wyzywające, nie przystające do społecznych norm.

Nie zyjemy na pustyni, Mal@.

Oj ludzie, to po pracy będziesz ubierał smoking idąc do osiedlowego śmietnika albo po bułki rano do sklepu bo jak założysz dres albo obdarte jeansy to ludzie będą mieli cię za patusa albo menela? Bo taką mniej więcej masz logikę. To przecież jasne że w leginsach kobieta nie pójdzie na spotkanie biznesowe albo do pracy (o ile dress code tego wymaga), ale jeśli nie wiem, uprawia sport, to chyba jasne że taki ubiór będzie dużo lepszy niż jeansy albo ciasna spódnica...

I tak jak wcześniej napisałem- jeśli widzisz kobietę w leginsach i widzisz tylko jej podkreślone przez materiał (czy też same leginsy bo wiem że są takie które potrafią dosłownie opiąć pośladki co do milimetra) pośladki, no to trochę to zalatuje jakąś dewiacją do leczenia i bałbym się gdybym był kobietą w leginsach a za mną stałbyś Ty który uważa mnie za szona bo przecież mam półdupki wyeksponowane...
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
@Nefer
Wklejaj, wklejaj... np. jakieś szorty, rybaczki, noooogiii i stópki w szpileczkach :) Cóż za cudowna kompozycja... Teraz warto chodzić po ulicach, bo można naprawdę przyuważyć cudowne nogi, wszystkie młode kobiety je odsłaniają :) Ja się wtedy bezczelnie gapię, jeśli wiem, że nikt tego nie zauważy oczywiście :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Masz racje, bo toto jest nudne jak cholera!
Ale każdej z nich wydaje sie ze sa mega ponetne, ale jednak z realu sa tylko "nikim".
A z wlasngo doświadczenia: sa tylko idiotkami.
Poniwwaz kobieta to nie tylko dupa do wyrypania. Kobiréta jest czlowiekiem, i jako taka tak powinna tak sie zachowywac!
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Masz racje, bo toto jest nudne jak cholera!
Ale każdej z nich wydaje sie ze sa mega ponetne, ale jednak z realu sa tylko "nikim".
A z wlasngo doświadczenia: sa tylko idiotkami.
Poniwwaz kobieta to nie tylko dupa do wyrypania. Kobiréta jest czlowiekiem, i jako taka tak powinna tak sie zachowywac!
Czy to facet czy kobieta, z początku każdy jest wzrokowcem
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Masz racje, bo toto jest nudne jak cholera!
Ale każdej z nich wydaje sie ze sa mega ponetne, ale jednak z realu sa tylko "nikim".
A z wlasngo doświadczenia: sa tylko idiotkami.
Poniwwaz kobieta to nie tylko dupa do wyrypania. Kobiréta jest czlowiekiem, i jako taka tak powinna tak sie zachowywac!
Ale pojechałeś retnu 🙄🙄
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Masz racje, bo toto jest nudne jak cholera!
Ale każdej z nich wydaje sie ze sa mega ponetne, ale jednak z realu sa tylko "nikim".
A z wlasngo doświadczenia: sa tylko idiotkami.
Poniwwaz kobieta to nie tylko dupa do wyrypania. Kobiréta jest czlowiekiem, i jako taka tak powinna tak sie zachowywac!
Leginsy nie są dla każdej dziewczyny no nie ukrywajmy, są to spodnie przylegające a nie wyszczuplające jak gorset,są przeróżne style ubiorów a część kobiet chce czasem usilnie pasować do wzorców kobiety "idealnej" który już od dawna jest błędny i tak jest ze wszystkim, napompowane usta, oczy jak talerze, i "szpachla" takiej grubości tworząc idealną jednolitą warstwę. Nie wiem komu się to podoba ale nie mi bo to już nie jest podkreślenie urody a wręcz rzucająca się w oczy sztuczność.
Mnie kręcą kobiety z klasą czyli pewne siebie, mające styl, naturalne, atrakcyjność sama w sobie, pociągająca bardziej w zwykłej koszulce i spodenkach niż te cukiereczki owinięte lśniącym papierkiem.
Tak samo faceci, drogi zegarek, ciuchy tommyego nie przykryją lansującego się buraka.
Wszystko jest dla ludzi ale ze smakiem, własnym wypracowanym stylem.
W sumie to podsuneliście mi pomysł na jeden temat ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nic nikomu nie wystawiają. Są noszone dla wygody, a że ty sobie coś dostawiasz - to nie mój problem 💁‍♀️💁‍♀️
Chyba fakt, nie Twój, ale i też nigdy nie był moim, bo jednak w mojej opinii kobiety prezentują to co maja najlepsze, tutaj tyłek, a dla mnie to chollllernie za mało, bo co z jej IQ?
🙂

I dalej, jak mam pokazać się w towarzystwie z kobieta, która z plusów ma do zaoferowania tylko pośladki?
Inaczej i dosadniej: po cholerę mi "taki" kwiatek?
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Podaj adres!

W sumie, wedle mojego męskiego kaprowego oka, dziewczyny w opiętych tyłkach wystawiają same sobie opinie. A dokładniej wskaźnik IQ 🙂
No dokładnie, rozumiem crossfitowe twardzielki które na to zapracowały i siłowania jako kuźnia i miejsce jak najbardziej stosowne, no ale nie pierwsza lepsza na ulicy która chcę zwrócić uwagę, gwałcona wzrokiem przez chłopaczków.
Wybaczcie panie że obrabiamy wam te zgrabne tyłeczki ale to nie o was to o tych innych ;)
Też kupiłem sobie taką zajebistą koszulkę mocy;) i kiedyś nadejdzie dzień że będe w pełni godny ją założyć xd
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
td2003 ankieta: Wrocławski Klub Męskich Onanistów Masturbacja 6
Laura98 Czy kobiety marzą o męskich"pieskach" Fetysze i perwersje 17

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry