• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciecha męskich oczu - legginsy

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tja...
nigdy nie miałem nic przeciwko opiętymi półdupkami w leginsach, fakt na ulicy były nudne jak cholera, bo i każda ma jakieś tam półdupki, ale nie każda z nich potrafi się oblecz, przeistoczyć w damę.
A jaki facet zechce zaciągnąć do łóżka "byle co"?
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Tja...
nigdy nie miałem nic przeciwko opiętymi półdupkami w leginsach, fakt na ulicy były nudne jak cholera, bo i każda ma jakieś tam półdupki, ale nie każda z nich potrafi się oblecz, przeistoczyć w damę.
A jaki facet zechce zaciągnąć do łóżka "byle co"?
No powiem Ci że znam takich łowców słabszych ogniw ;) mawiają wybredny nie r***a
No ale jakaś harmonia w tym tkwi;)
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Tja...
nigdy nie miałem nic przeciwko opiętymi półdupkami w leginsach, fakt na ulicy były nudne jak cholera, bo i każda ma jakieś tam półdupki, ale nie każda z nich potrafi się oblecz, przeistoczyć w damę.
A jaki facet zechce zaciągnąć do łóżka "byle co"?
Możecie mnie wygwizdać, ale osobiście gardzę tymi ideałami, jest taki typ dziewczyn które żywią się tym że są pragnieniem jakiegokolwiek napotkanego towarzystwa, ale sposób jest prosty, zacznij z nią inteligentną rozmowę ;)
No ale zaciągnąć to sìe można szlugiem xd ja tam zapraszam ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
I coś jeszcze 🙂

Kiedy facet za długo wślepia się dekolt do pępka, to jak nic zostanie okrzyknięty seksistą i nic nie pomoże niewinne pytanie: to po jaka cholerę tak się ubrałaś??
W skrajnych wypadkach może dodać: tam są drzwi, skorzystaj z nich! Ale i tak będzie seksista!
Tja, a jak ma zachować się facet, któremu setkami w oczy wchodzą opięte leginsami tyłki?
Pytam, bo przecież jedno i drugie jest do rypa...

Czy muszę jako facet wykastrować część mózgu, aby byc na damskim TOPIE?
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
Z tymi legginsami to jest ciekawa sprawa, bo nigdy nie postrzegałam ich jako najseksowniejszej części garderoby, jaką mam w szafie. Ot zwykłe "spodnie" do łażenia po domu, grzebania w ziemi w ogródku, sprzątania w garażu, etc. Zmieniłam zdanie, kiedy wyszłam w nich kiedyś na rolki. Wszystkie szorty były w praniu, więc "z braku laku...". Oooo rany... Nigdy wcześniej nie czułam się tak rozbierana wzrokiem, co wtedy, a dodatkowo, gdy usiadłam na chwilę na ławce, podjechał do mnie facet, który jeździł ze mną na rolkach po tej samej trasie i powiedział "Nie chcę zarobić od Ciebie w ryj za to, co powiem i mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale muszę Ci to powiedzieć - masz zajebisty tyłek w tych legginsach". Lekko mnie zamurowało, ale zrozumiałam wtedy, że szortów mam chyba za dużo w szafie, więc muszę dokupić legginsy 🙃
 
Mężczyzna

Fan BDSM

Cichy Podglądacz
Może i jestem zboczony. Ale to juz za dużo.
Reszta oczywiście,że seksowne pod warunkiem,że forma nieprzerasta treści.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Z tymi legginsami to jest ciekawa sprawa, bo nigdy nie postrzegałam ich jako najseksowniejszej części garderoby, jaką mam w szafie. Ot zwykłe "spodnie" do łażenia po domu, grzebania w ziemi w ogródku, sprzątania w garażu, etc. Zmieniłam zdanie, kiedy wyszłam w nich kiedyś na rolki. Wszystkie szorty były w praniu, więc "z braku laku...". Oooo rany... Nigdy wcześniej nie czułam się tak rozbierana wzrokiem, co wtedy, a dodatkowo, gdy usiadłam na chwilę na ławce, podjechał do mnie facet, który jeździł ze mną na rolkach po tej samej trasie i powiedział "Nie chcę zarobić od Ciebie w ryj za to, co powiem i mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale muszę Ci to powiedzieć - masz zajebisty tyłek w tych legginsach". Lekko mnie zamurowało, ale zrozumiałam wtedy, że szortów mam chyba za dużo w szafie, więc muszę dokupić legginsy 🙃
@Calleo_678 idziemy na rolki? 😎
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Leginsy - Nobel dla kogo kto wymyślił.
Dziś na imprezie biegowej Panie dawały 🔥swoimi pupami w leginsach
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry