• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciecha męskich oczu - legginsy

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Pamiętaj jedno. Każda, ale to każda, kobieta ma kompleksy. Ostatnio parkowałam auto. I mówię do w swoich panów " kurcze, nie wsiądę później, za mało miejsca". Syn- wciągniesz brzuch.
Małż - żeby jeszcze miała co wciągać.
Super małż!
Szacun dla niego!
🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Spódniczkę mini może podwiać wiatr, z leginsami to nie jest możliwe.
Malo tego, widziane dziennie razy tysiace, staje sie tak podniecajace jak obswerowanie porostu trawy z łapkami na Organie.
 
Mężczyzna

ON_34_BYDGOSZCZ

Cichy Podglądacz
To fakt kwestia gustu, w moje ocenie kobiety lepiej się czuję mając na sobie wygodny a zarazem podkreślający ich walory... Nie musza się martwić o jakiś wiatr. A jak będzie miała ochotę to sama je zdejmę,,,
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W Twojej męskiej ocenie... 🙂
A jaka dla mnie z tego korzyść jeśli jedna na kilkaset tysięcy zdejmie je?
Mam czekac na tani leginsowy cud, czy tez zawiesić oko na kobiecie, która ma więcej do zaoferowania niż tylko opięte pośladki, na kobiecie ubranej np. w sukienkę?
 
Mężczyzna

ON_34_BYDGOSZCZ

Cichy Podglądacz
Generalne sam zbytnio nie znam się na modzie, korzystam by najmniej staram się zawsze zabrać jakoś koleżankę ubiór to kwestia gustu jak ktoś lubi dresy jak dla mnie w porządku liczy się to co jest w środku człowieka a nie jego ubiór. ale mówi się ze liczy się pierwsze wrażenie.... cały esey można by napisać....
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jak kobieta jest ładna to i w dresach będzie wyglądać świetnie. Leginsów teraz jak grzybów po deszczu niestety masa kobiet które je nosi wygląda tragicznie. To raczej typ odzieży do którego wypadałoby mieć nogi zamiast serdelków. Jednak jeśli kobieta jest lżejsza od dużego Fiata to może w nich naprawdę dobrze wyglądać.
 
Mężczyzna

ON_34_BYDGOSZCZ

Cichy Podglądacz
nie musi być modelką a nawet nie powinna... w mojej ocenie pupcia musi być kształtna a nóżki w leginsach są na drogim miejscu w przeciwieństwie do mini gdzie nogi grają pierwsze skrzypce. Zaraz ktoś napie ze to nie ważne bo nogi i tak idą na bok:)
z innej beczki jak już dyskutujemy o guście z ciekawości:)
1 kolor bielizny
2 typ bielizny
3 rajstopki czy podwiązki

założył bym się ze każdy z nas odpowie dokładnie na odwrót:) po tych kilku zadaniach co wymieniliśmy mamy dokładnie przeciwne upodobania...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A jak by była ubrana w bezkształtne dresy?
Jesli masz na uwadze kobiety naszych "gości" to musisz wiedzieć, ze w ten sposób ukrywają powaby ciała.
Inaczej niz nasze, które obleczone w legginksy i dżinsy za wszelka cene chca dac nam do zrozumienia, ze skladaja sie tylko z perfekcyjnie pokazanych pośladków.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Jesli masz na uwadze kobiety naszych "gości" to musisz wiedzieć, ze w ten sposób ukrywają powaby ciała.
Inaczej niz nasze, które obleczone w legginksy i dżinsy za wszelka cene chca dac nam do zrozumienia, ze skladaja sie tylko z perfekcyjnie pokazanych pośladków.
Coraz mniej zaczynam Cię rozumieć. 🙄
Noszę legginsy- dla wygody. Noszę sukienki latem- dla wygody. I mam gdzieś cudze osądy. Mnie ma być wygodnie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To jest oczywiste, ze mnie nie rozumiesz, bo: "Noszę legginsy- dla wygody" 🙂
Jednak z drugiej męskiej strony Twoja "wygoda" ma trochę inny wydźwięk 🙂
I nic na to nie poradzisz, mila mru.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry