• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Transwezstyzm/Crossdressing

anavistos

Cichy Podglądacz
Witam to masz wspaniałą żonę,bardzo chciał bym żeby moja żona tolerowała takie rzeczy ale niestety nie toleruje,jedynie mogę po mieszkaniu zwłaszcza w kuchni przebywać w fartuszkach ale zawiązanych na męskich ciuchach
Miałem ,niedługo minie 20 lat od jej tragicznej śmierci . No cóż była to kobieta wyjątkowa. jak na tamte czasy i pewnie te tez. Zamiłowanie pozostało ale nie jest akceptowalne przez kolejne partnerki
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Miałem ,niedługo minie 20 lat od jej tragicznej śmierci . No cóż była to kobieta wyjątkowa. jak na tamte czasy i pewnie te tez. Zamiłowanie pozostało ale nie jest akceptowalne przez kolejne partnerki
No cóż na to nic nie poradzisz,mało jest kobiet które tolerują ubieranie się facetów w damskie ciuszki ,ja w swoim życiu do tej pory spotkałem tylko 3 panie z okolic Katowic ,niestety wszystko się dziwnie zakończyło
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
U mnie fascynacja damską modą jest odkąd pamiętam.
Już w czasach podstawówki zwracałem uwagę na ubiór kobiet czy to w realu czy oglądając telewizję.
W końcu pod koniec podstawówki na różnego rodzaju bale przebierańców przebierałem się za damską postać.
Potem w gimnazjum czasem zdarzyło się ubrać coś z rzeczy mamy o czym wiedziała a później już krępowało mnie to i całkowicie zaprzestałem przebieranek.
Dopiero w wieku 20 paru lat wróciłem do tego i co jakiś czas lubię wyjść z domu w czymś damskim (Czasem w jakieś odludne miejsce,czasem między ludzi).
Czuje się mężczyzną ale po prostu z jakiś powodów kocham damską modę i od czasu do czasu bycie nią.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Cross92 Crossdressing - zdjęcia z przebieranek Seks fotki i filmy 269
P Crossdressing Fetysze i perwersje 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry