• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Transwezstyzm/Crossdressing

Mężczyzna

kasjan

Cichy Podglądacz
Uwielbiam bieliznę damską modelującą szczególnie gdyż ukrywają jadra w pachwinach. Sypiam w koszuli damskiej. Chciałbym być nawet zmuszany do przebierania się. Nie wiem jak daleko posunąłbym sie w feminizacji. Gdybym musiał pewnie daleko.
 
Mężczyzna

Cross92

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię przebierać się w damskie ubrania już od wielu lat. Po pracy zawsze ubieram sukienkę lub spódnica i bluzka. Do tego obowiązkowo rajstopy lub pończochy, których mam sporą ilość i wybieram zależnie od kreacji jaką na dziś planuje. Rajstopy błyszczące, półmatowe, matowe, cienkie grubsze itd. Buty na wysokim obcasie. Z butami największy problem bo mam rozmiar 42 ciężko dostepny :/ Makijaż najczęściej robię na weekendach, bo to dość pracochłonne zajęcie. Śpię zawsze w rajstopach i satynowej piżamie lub halce. Ubrań kobiecych mam więcej niż męskich :) Często chodzę na odziez używaną można tam znaleść idealne ubrania. Ostatnio kupiłem w chinach pas do pończoch po 3 zapięcia na pończochę i z regulowaną szerokością bardzo fajny, pończochy nie spadają przez cały dzień chodzenia. Swego czasu kupiłem perukę ale jeszcze jej nie opanowałem :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Cross92 Crossdressing - zdjęcia z przebieranek Seks fotki i filmy 253
P Crossdressing Fetysze i perwersje 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry