• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szukam kilku Panów

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Jakby kto był ciekaw, to autorka wątku pojawiła się na gg na chwilę, napisała kilka zdań i zaginęła. Czyli chyba jednak fake :p
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Szukam kilku Panów do stworzenia jakiejś wirtualnej grupki gdzie będę jedyną kobietą. Panowie będą mnie wypytywać o różne szczegóły z życia seksualnego, oceniać, szmacić, wyżywać itp. Znajdą się chętni?
Ja bardzo chętnie. Uwielbiam się masturbować i chętnie bym to zrobił wspólnie z Tobą. Chcę patrzeć jak się wijesz z gołą pupą , mokra , podniecona
Chcę czuć jak siadasz na mojej twarzy , jak wpychasz mi swoją jedwabną cipkę do ust
 
A

Abizu

Guest
Szukam kilku Panów do stworzenia jakiejś wirtualnej grupki gdzie będę jedyną kobietą. Panowie będą mnie wypytywać o różne szczegóły z życia seksualnego, oceniać, szmacić, wyżywać itp. Znajdą się chętni?
Znajdzie się miejsce bo bardzo mi się to podoba
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Szukam kilku Panów do stworzenia jakiejś wirtualnej grupki gdzie będę jedyną kobietą. Panowie będą mnie wypytywać o różne szczegóły z życia seksualnego, oceniać, szmacić, wyżywać itp. Znajdą się chętni?
Bardzo chętnie , uwielbiam się masturbować rozmawiając z dziewczyną o jej mokrej cudownej cipce :)
Chcę żebyś dla mnie zdjęła majteczki i żebyś się wypieściła paluszkami , wypinając chciwą pieszczot pupę , na każdą stronę
Masz być stale naga , dostępna z każdej strony i jeżeli któryś z nas każe Ci się położyć na stole i ruchać np ogórkiem , to będzie to najlepsze ogórkowe ruchanie w Twoim życiu :)
Co Ty na to kotku ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry