• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szczupła vs puszysta

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ostatni mój komentarz w tym temacie i spadam😉

Mi również, podobają się najbardziej, nie za chude, nie za pulchne😋 muszą mieć jednak choć trochę ciała, a nie skóra i kości, ale bez przesady w drugą stronę.
Piękno tego tematu polega na tym, że każda „potwora” znajdzie amatora. Gdyby tylko jedna grupa była pożądana, miałyby prze*****. A tak, wszyscy zadowoleni😉
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ostatni mój komentarz w tym temacie i spadam😉

Mi również, podobają się najbardziej, nie za chude, nie za pulchne😋 muszą mieć jednak choć trochę ciała, a nie skóra i kości, ale bez przesady w drugą stronę.
Piękno tego tematu polega na tym, że każda „potwora” znajdzie amatora. Gdyby tylko jedna grupa była pożądana, miałyby prze*****. A tak, wszyscy zadowoleni😉
Masz jakiś nieżyciowy stosunek do seksu :p
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Zdecydowanie lubię przereklamowane szczupłe kobiety. Wzrost tu raczej nie gra jakieś dużej wagi, a bardziej aspekt wizualny. Ewentualnie jak już ktoś bardzo ściśle naukowo chce do tego podchodzić to stosunek szerokości do wysokości 🤣

Oczywiście są tu tylko moje preferencje... A tak naprawdę to lubię kobiety, które sobą coś reprezentują 😉 przede wszystkim potrafią się odezwać 😉
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Jestem staroszkolny i uważam iż kobieta powinna wyglądać kobieco, a że byłem kiedyś z otyłą to znam temat z pierwszej ręki.

Otyłość nie jest ani zajebista, ani seksowna, a wręcz odwrotnie.

Dlatego powtórzę: tylko SZCZUPŁE!!!
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Jeżeli mamy na myśli kobiety bardziej okrągłe a nie z dużą nadwagą to zdecydowanie wolę te krąglejsze niż szczupłe. Jestem z natury pieszczochem i wolę się wtulić w trochę ciałka niż obijać o kości. Ale i tak najważniejsze jest jak się potrafimy dogadać i odnaleźć w czasie wspólnych uniesień. Choć wolę określony typ kobiet to nie dyskryminuję innych.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B ból przy seksie, szczupła dziewczyna Porady seksualne 7
G Poznam puszysta dojrzala kobiete z Lubelskiego Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry