• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Szczupła vs puszysta

Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Na ogół wolę te szczupłe, ale nie raz już miałem sytuacje, że kobiety nazwijmy plus size potrafiły mnie naprawdę mocno rozkręcić.
Powiedziałbym, że te szczupłe częściej przyciągną mój wzrok, ale dalej dużą rolę rozegra sytuacja, kontekst, gra słów i mowa ciała gdzie także panie o krąglejszych kształtach potrafią tym bardzo mocno "nadrobić" ;-)
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Na ogół wolę te szczupłe, ale nie raz już miałem sytuacje, że kobiety nazwijmy plus size potrafiły mnie naprawdę mocno rozkręcić.
Powiedziałbym, że te szczupłe częściej przyciągną mój wzrok, ale dalej dużą rolę rozegra sytuacja, kontekst, gra słów i mowa ciała gdzie także panie o krąglejszych kształtach potrafią tym bardzo mocno "nadrobić" ;-)
Potwierdzam, z moich doświadczeń wynika, że kobiety krąglejsze bardziej się starają. Tak jakby szczuplejsza i stereotypowo bardziej atrakcyjna mówiła "jestem seksi, już nie muszę się starać". Analogicznie jak facet z małym stara się nadrobić techniką.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Jeżeli mamy na myśli kobiety bardziej okrągłe a nie z dużą nadwagą to zdecydowanie wolę te krąglejsze niż szczupłe. Jestem z natury pieszczochem i wolę się wtulić w trochę ciałka niż obijać o kości. Ale i tak najważniejsze jest jak się potrafimy dogadać i odnaleźć w czasie wspólnych uniesień. Choć wolę określony typ kobiet to nie dyskryminuję innych.
Jak to mówią, na jednym cycku się położysz, drugim się przykryjesz🤭😂
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B ból przy seksie, szczupła dziewczyna Porady seksualne 7
G Poznam puszysta dojrzala kobiete z Lubelskiego Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry