• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strach przed seksem po rocznej przerwie

myphototusia

Cichy Podglądacz
chcemy z moim facetem rozpocząć współżycie ale ja cholernie sie boję że będzie boleć lub coś .. otóż nie uprawiałam sexu ponad rok i jakoś mam stracha, że może coś być nie tak i wogóle .. mieliście już tak kiedyś ? z góry thx:*
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Jeśli się nie zestresujesz bardzo to nie będzie boleć (no i o ile partner nie jest sprinterem dążącym do zbliżenia najkrótszą drogą).
 

myphototusia

Cichy Podglądacz
no tego czy jest sprinterem niestety nie wiem ale wydaje mi się że nie :p a zestresowana napewno będę w końcu mój "pierwszy raz" był z tamtym partnerem z którym się rozstałam i tylko z Nim się kochałam, a tu nagle taka zmiana partnera.. boję się że coś pójdzie nie tak :oops: .. uu zachowuje się już jak małolata wystraszona przed swoim "pierwszym razem"
 

Szarka

Erotoman
aprilmoon napisał:
Jeśli się nie zestresujesz bardzo to nie będzie boleć (no i o ile partner nie jest sprinterem dążącym do zbliżenia najkrótszą drogą).

Nieprawda, nie stersowałam się nic, a nic -miałam 18 lat, przebadana ginekologicznie, zabezpieczona i wyluzowana na maksa miałam ogromne problemy ze współżyciem i bólem nie do przeskoczenia.

Poza tym baaardzo dużo już było pisane na ten temat na forum
 

myphototusia

Cichy Podglądacz
ech .. chcę konkretnej odpowiedzi .. na moje pytanie, czy sex po ponad rocznej przerwie będzie bolał? czy ktoś był może w mojej sytuacji?
 

gosiaa

Cichy Podglądacz
z własnego doświadczenia radzę się wyluzować jakąś lampką wina, bo to może być naprawdę stresujące :) ale boleć to nie będzie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry