• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Strach przed pocałunkiem i dojrzewaniem

Status
Zamknięty.

mr.sh4d0w

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich czytelników forum. Nie wiedziałem gdzie to umieścic ale umieścilem w dziale dojrzewanie bo raczej takie problemy wiążą sie w lasnie z tym dojrzewaniem.
Mam mały problem :p a nawet nazwe to lękiem :) nie boje sie dotykac dziwczyny tzn masowac po brzuszku :p dotykac po posladkach itd :).
Ale mam lęk z pocałunkami z języczkiem moze to dlatego ze nie potrafie? (mam 15 lat) jest pewna piekna dziewczyna :p ktora az prosi mnie o to bo juz chyba sil nie ma :p ( ja to widze, jej slowa i gesty to potwierdzaja ) a ja zawsze przed samym pocalunkiem mam lek i wkoncu rezygnuje :( boje sie tego a dokladnie dlaczego to nei mam poojecia :( chce tego pocalunku bardzo ! ale ten lęk..
 

MATIsmg

Nowicjusz
MOze boisz sie ze Ci nie wyjdzie.....poprostu pomysl "co ma byc to bedzie" : ) niech ona Cie pocałuje a nie Ty ja ; ] i tak na to samo prawie wyjdzie ; ]
 

niussia

Cichy Podglądacz
Ja się też bałam pierwszego pocałunku ,bo myślałam że nie potrafie ,że zrobie sobiesiarei tak jakos. Dopiero po miesciacu chodzenia sie odważyłam , ale nie żaluje teraz to uwielbiam sie całować i mój chłopak mówi że robie to całkiem nieźle. Ty tez umiesz dawać całusy tylko muszisz sie przełamać ,wiem coś na ten temat bo ja się wstydiłam piekielnie , ale już jest dobrze :D Musisz się nie przejmować tym ,aż tak bardzo poprstu oddać sie chwili , swojej dziewczynie ,a będzie dobrze .Uda Ci się !!! :p
 

niussia

Cichy Podglądacz
No mam nadzieje bede trzymac kciuki bo wiesz całowanie jest super a jak jeszcze sie całujesz z bliska Ci osobą to jest nie doopisania , naprawde, ale wiesz początki sa zawsze trudne , ale potem jest nieźle. :p
 

mr.sh4d0w

Cichy Podglądacz
z 4 dni temu byla tylko taka sytacja :) ze sie spytala czy chce gume :p bo ja nie mialem i hajsu brak :) i mi przelozyla gume ze swoich do moich ust tak fajnie :) języczkiem mi ją wepchnela :p
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Nie bój się! Idź na żywioł, tylko nie przesadź na początku z tym językiem - zacznij delikatnie, łagodne muśnięcia, romantyczność i te sprawy :wink:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry