• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Starsza z młodszym. Czy jestem normalna?

Mężczyzna

Marcin3783

Cichy Podglądacz
Chciałbym spróbować ze starszą Kobietą ja mam 37 a chciałbym z Panią tak około 57-60 lat ciekawe jakie to uczucie
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Chciałbym spróbować ze starszą Kobietą ja mam 37 a chciałbym z Panią tak około 57-60 lat ciekawe jakie to uczucie
Jak przedwczesna wizyta w sanatorium xd nie no żartuje, zależy na kogo się trafi, ja byłem z typiarą młodszą ode mnie o 5 lat i muszę przyznać że mój pies jest inteligętniejszy, do dziś mam mdłości
 
Mężczyzna

Feniks Uwodzenie

Cichy Podglądacz
Mam 27 lat, jestem samotna, bezdzietna i mieszkam na pokoju. tule o mnie. problem mam taki ze bardzo podoba mi się młodsi chlupcy wieku 18-20 lat. nie wiem czy to normalne. czy szukać związku z takim i co z tym zrobić. Proszę o poradę. Iza
To zależy co by uznawać za normalność.
Ale jakiś czas temu robiłem sobie drobne eksperymenty na Tinderze i Badoo.
Jeden z nich wyglądał tak, że określiłem swój wiek jako 23 lata, a widełki wyszukiwania ustawiłem na 35-45.
Sądząc po ilości par, jakie złapałem na tym profilu, śmiało mogę stwierdzić, że twoje upodobania nie odbiegają od normy.
 

Halred

Erotoman
Sądząc po ilości par, jakie złapałem na tym profilu, śmiało mogę stwierdzić, że twoje upodobania nie odbiegają od normy.
Z obserwacji preferencji na dz mam odwrotny wniosek, kobiety w 99% przypadkow szukaja faceta w swoim wieku albo starszego. Kobiety ok 40-50 lat ktore nie banowaly na starcie wszystkich mlodszych niz 40 lat to jakis malutki ulamek.
 
Mężczyzna

Feniks Uwodzenie

Cichy Podglądacz
Z obserwacji preferencji na dz mam odwrotny wniosek, kobiety w 99% przypadkow szukaja faceta w swoim wieku albo starszego. Kobiety ok 40-50 lat ktore nie banowaly na starcie wszystkich mlodszych niz 40 lat to jakis malutki ulamek.
Ogólnie ciężko jest porównać Tindera i DZ, bo założenia na obu portalach są dość... różne.
Choć szczerze mówiąc, prędzej spodziewałbym się właśnie odwrotnych wyników, może kiedyś poeksperymentuję też z DZ pod tym, lub innym kątem, mam fioła na punkcie takiego 'dziwnego sprawdzania ludzkich zachowań'
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Ja miałem przyjemnosc już kilka dobrych lat temu spróbować 39latki, ja miałem 24. Przyjemnie, wiedziała czego chciała, bez zbędnych sentymentów.
 

Marekcyberski

Cichy Podglądacz
Czy związek ma sens w tych widełkach wiekowych? Nie sądzę, chociaż znalem paru dość dojrzałych emocjonalnie. Za to bzykanko? W czym problem. Mam 30 lat i kręci mnie masa 40tek z mojego otoczenia, z jedną się przespałem i było mega.
 
Mężczyzna

trip2142

Cichy Podglądacz
To całkowicie normalne, sam mam 25 lat i szczerze chciałbym mieć starsza o kilka lat kobietę. Można powiedzieć, że mało mnie podniecają dziewczyny w moim wieku czy młodsze, wole te starsze które mnie mega kręca i mega szukam jakiejś mamuśki do internetowej znajomosci :)
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
Mam 27 lat, jestem samotna, bezdzietna i mieszkam na pokoju. tule o mnie. problem mam taki ze bardzo podoba mi się młodsi chlupcy wieku 18-20 lat. nie wiem czy to normalne. czy szukać związku z takim i co z tym zrobić. Proszę o poradę. Iza

Masz prawo mieć takie preferencje i koniec. :)
 
Mężczyzna

Radzio 1996

Cichy Podglądacz
Mam 27 lat, jestem samotna, bezdzietna i mieszkam na pokoju. tule o mnie. problem mam taki ze bardzo podoba mi się młodsi chlupcy wieku 18-20 lat. nie wiem czy to normalne. czy szukać związku z takim i co z tym zrobić. Proszę o poradę. Iza
To pewien rodzaj upodobania, ja sam osobiście lubię starsze, gorące milf😍👅👄, chodź tylko raz zdarzyło mi się spędzić miłe chwile że starsza kobieta wciąż o tym fantazjuję
 
Mężczyzna

DarylDixon

Seks Praktykant
Panowie ! Tyle tylko, że Izabella ostatni raz pokazała się na tym forum w styczniu ale ...... 2019 roku.
Obawiam się, że Waszych uwag nigdy nie przeczyta. 🥺
temat zaczął żyć własnym życiem i pewnie część zapomniała o autorce, a skupiła się samym temacie.
kilka razy zdarzyło mi się "być" ze starszą od siebie kobietą (największa różnica to ok. 20 lat). I każdy raz dobrze wspominam. Doświadczenie, świadomość czego się chce i jak się chce działało na mnie jak afrodyzjak. Dodatkowo zawsze towarzyszył temu pełen luz bez presji i ciśnienia na spełnienie wyimaginowanych oczekiwań. Tak więc jak o mnie chodzi to jestem na tak ;)
 

PanTak

Seks Praktykant
Mam 27 lat, jestem samotna, bezdzietna i mieszkam na pokoju. tule o mnie. problem mam taki ze bardzo podoba mi się młodsi chlupcy wieku 18-20 lat. nie wiem czy to normalne. czy szukać związku z takim i co z tym zrobić. Proszę o poradę. Iza
A co w tym dziwnego?.
Związek jak związek zależy bardziej od charakteru drugiej osoby.
Możesz zbudować fajny związek z młodszym, starszym i na odwrót.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Starsze kobiety są fajne, bo już mają co nieco w głowie poukładane 😉 młode podchodzą do facetów jak do jeża, więc... Uważam, że to normalne 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry