• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Starsza kobieta z młodszym chłopakiem

Whiterabbit93

Nowicjusz
Hej, chciałbym wam opowiedzieć o moim pierwszym razie ze starszą kobietą ode mnie. Miałem wtedy 22lata a ona 38 także wszystko legalnie. Ale przejdźmy do rzeczy.
To były moje pierwsze dwa lata we Francji, pracowałem wtedy w delegacjach. Wróciłem na weekend i razem z rodzinką postanowiliśmy zrobić grilla na podwórku. Były kiełbaski, karkówka, wódeczka. Kolega chciał zaprosić koleżankę w której się bujał ale razem z nią przyszła jej matula. Miała na imię Anna, jak impreza się skończyła zaproponowałem że odprowadze ja na metro. Po drodze jednak zaczęliśmy się pieścić i całować mimo tego że jej córka się wściekała. Kiedy doszliśmy do ich domu rozdzieliła nas. Ale ja byłem napolony i poczekałem aż dzieciaki zasną. Potem poszedłem do Ani a ona była już gotowa. Leżała w samej bieliźnie, czarna koronka. Ściągnąłem jej stanik i zacząłem pieścić piersi i sutki, jednocześnie głaszcząc jej cipkę. Następnie całując jej szyję, piersi, brzuch, uda, zacząłem jej robić minetke. Była super mokra a kiedy chciałem podnieść głowę zacisnęła ja udami i i nie chciała puścić. Jeśli się podoba to mogę dokończyć 😉
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Wszystko ładnie pieknie, fajna przygoda itp. ale pomyliłes działy :p Opowiadanie, jak definicja wskazuje, to krotki utwor literacki o prostej akcji i najczesciej jednowatkowej fabule a nie parozdaniowa relacja z grilla :p
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Nie możesz być taki rozmyty, staraj się precyzować przemyślane zdania, z SF sztuką jest usuwanie postów...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... z SF sztuką jest usuwanie postów...
Dla mnie jest bez różnicy, czy usuwanie postów (na jakiej podstawie????) jest sztuka, albo nie jest sztuka.
Według mojej wiedzy wystarczy tylko jeden klik. Jeden! A SF siedzi na prawie nowoczesnym skrypcie, a zatem o czym mówisz? ... 🙂
Wyjaśnisz mi tu i teraz, czy udasz, ze tematu nie było? 🙂

Nie możesz być taki rozmyty,
Mogę, ponieważ jestem użytkownikiem tego adresu!
Jeśli uważasz, ze coś jest nie tak, proszę skup się na szczegółach, które Ci nie pasują, a które wymagaj omówienia, a nie na uogólnieniach, ok?
A zatem zawijaj rękawy i pisz...
🙂
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Z rękawami to się zbytnio rozpędziłeś, brakuje w podomce na kilka guziczków, z których większość gdzieś wyparowała...
Przeraziła nie na żarty sugestia, że polubisz! Schowałam się pod biurkiem, pozostawiając jedynie cztery litery w strefie widoczności...
Proszę bez sugestii, powiedzieć — napisać wiele można, pragniesz zobaczyć wymarzone — lubię, bez wartości merytorycznej?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z rękawami to się zbytnio rozpędziłeś, brakuje w podomce na kilka guziczków, z których większość gdzieś wyparowała...
Plusisko i to jak cholera dla podomki! 🙂

Przeraziła nie na żarty sugestia, że polubisz! Schowałam się pod biurkiem, pozostawiając jedynie cztery litery w strefie widoczności...
Proszę bez sugestii, powiedzieć — napisać wiele można, pragniesz zobaczyć wymarzone — lubię, bez wartości merytorycznej?
Proszę pozostań tam! I to ze schowanymi czterema literami, bo jednak te w jakiś sposób świadczą o umiejętności prowadzenia rozmowy. Towarzyskiej rozmowy o erotyce, a miedzy nami więcej iskrzy niż jest dopuszczalne na niebiańskiej erotycznej rożnowej chmurce 🙂
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Jak sobie życzysz, schowam co nieschowane według zalecenia. Po co rozmawiać? Nie lepiej przeprowadzać zajęcia praktyczne?
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Masz w zupełności rację, skoncentruj się nad tekstem autora... Co chciał powiedzieć przez to co napisał!
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Co chciałbym powiedzieć?
Gdybyś mnie nie zgwałciła nigdy bym nie powiedział, ze jest to suchy policyjny raport.
Zgadzasz sie ze mną?
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Przyznam, nie za bardzo łapie, o czym waść prawisz?
Przygotowałam tekst dla SF, zamieszczę późnym popołudniem w piątek!
Bez bata, bez łańcucha bez dominy luźny miły może erotyk z wartką akcją...
Zadedykuję dla Ciebie, za wkład w rozwój forum!
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zadedykuję dla Ciebie, za wkład w rozwój forum!
Dziękuje!
Wiedz, ze docenię. Na swój sposób 🙂

Wspomniałaś o rozwoju forum, tja... ja wiem, ze jeden nick nic nie znaczy, wiem, ze sukces odnosi grupa i chciałbym aby moje posty zostały "przykryte" innymi nickami. Nickami za i przeciw.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry