• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Squirting co o tym myślicie?

Kobieta

owocowa

Cichy Podglądacz
Miewam jak partner mocno mnie nakręci plus weźmiemy jakąś zabawkę. Najczęściej dzieje się to jak zaczynamy zabawę na odległość i narzeczony steruje taką zabawką u siebie na telefonie https://www.ceneo.pl/178869704#tab=spec . To już dość mocno mnie nakręca ale dodatkowo do podbicia doznań już podczas seksu bierzemy jeszcze masażer powietrzny https://www.ceneo.pl/60768528#tab=click i praktycznie zawsze wtedy tryskam. Jedynie denerwuje mnie to, że faktycznie jest wtedy bardzo mokro dookoła i jak nic nie podłożymy pod siebie to łóżko do przebrania. Ogółem lubię to i sprawa i satysfakcję ale najgorsze sprzątanie po :LOL:
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Seks Praktykant
Wyjątkowa umiejętność i mega podniecająca dla mnie. Naoczny dowód orgazmu no i satysfakcja dla faceta, jeśli udało się wywołać. Oby tylko kobietki się nie krępowały i trafiały na wyrozumiałych partnerów, którzy docenią ten wyjątkowy skill.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry