• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprzedam, kupię, wymienię...

Kobieta

natalkaaaxoox

Cichy Podglądacz
Hejka, Natalia lat 20. Poznam dyskretnego i uczciwego faceta który byłby zainteresowany dyskretna relacja- przyjazn z korzysciami, fotki filmiki kamerka z czasem spotkanie, taki układ spons. Jesli jestes zainteresowany dodaj mnie na snapchat nick: natalciasiemka
 
Kobieta

Aniawrb

Cichy Podglądacz
Nie da się nie zauważyć, że na forum pojawia się coraz wiecej ogłoszeń proponujących sprzedaż erotycznych "talizmanów" (np. bielizny) czy też ofert wymiany zdjęć. Aby zachować ład i porządek, powstaje ten oto temat który będzie służył do umieszczania tego typu postów ;)

Zapraszam ;)
Cześć :) jestem Ania, mam 23 lata :)



Powiem wprost - jestem studentka, ceny oszalały, studiować muszę, z pracy mi nie wystarcza, wiec … :)



Porozmawiam z miłym panem na różne tematy bez tabu za 100 zł, wyślę odważne zdjęcie za 200 zł, jeśli będzie nam się bardzo dobrze rozmawiało, chętnie spotkam się za 500 zł bez limitów godzin ;)



Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się do mnie przez skype ;) tutaj masz link do mojego konta ;)






Możesz tez napisac na mój adres e-mail: aniawrb21@gmail.com
 
Mężczyzna

pawell1996

Nowicjusz
Hej jest ktoś zainteresowany panem 28l wysoki szczupły zadbany normalny który znalazł się w trudnej sytuacji materialnej. Rozważę każda propozycję jaka dostanę jestem otwarty i w ciężkiej sytuacji. Każdy może pisać panie panowie pary czy większe grona znajomych. Pozdrawiam i czekam na wasze wiadomości
 
Kobieta

Aniawrb

Cichy Podglądacz
cześć, jestem Ania, mam 23 lata. jestem szczupłą blondynką z niebieskimi oczami.

Powiem wprost - pracuję, studiuję, jednak ceny oszalaly, za kilka dni muszę zaplacić czynsz i do tego niedlugo opłatę za studia zaoczne na które wracam od pażdziernika ;)

Na nic mi już nie starcza, nagle podnieśli mi drastycznie czynsz, więc brakuje mi polowy kwoty.

Jeśli chcesz mi pomoc to oferuję:
1. Pakiet bardzo odwaznych zdjęć za 200 zł (blik) - pierwsze zdjęcie ofc mniej odważne dostaniesz za free, żeby stwierdzić czy Ci się podobam.
2. Jeśli mi się będzie z Tobą rozmawiało, to chętnie spędzę z Tobą pare chwil osobiście, w ramach podziękowania za pomoc (możesz mnie wtedy wspomóc jakąś kwotą, lub nie. Tu nie jest to obowiązkowe).
3. Jeśli lubisz damską bieliznę - wyślę Ci co tylko zechcesz - cena do dogadania (zaproponuj cos).
Zalezy od tego czy będę musiała coś najpierw kupic.
4. Jakieś inne propozycje? ;)

Możesz się do mnie smiało odezwać na aniawrb21@gmail.com
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
cześć, jestem Ania, mam 23 lata. jestem szczupłą blondynką z niebieskimi oczami.

Powiem wprost - pracuję, studiuję, jednak ceny oszalaly, za kilka dni muszę zaplacić czynsz i do tego niedlugo opłatę za studia zaoczne na które wracam od pażdziernika ;)

Na nic mi już nie starcza, nagle podnieśli mi drastycznie czynsz, więc brakuje mi polowy kwoty.

Jeśli chcesz mi pomoc to oferuję:
1. Pakiet bardzo odwaznych zdjęć za 200 zł (blik) - pierwsze zdjęcie ofc mniej odważne dostaniesz za free, żeby stwierdzić czy Ci się podobam.
2. Jeśli mi się będzie z Tobą rozmawiało, to chętnie spędzę z Tobą pare chwil osobiście, w ramach podziękowania za pomoc (możesz mnie wtedy wspomóc jakąś kwotą, lub nie. Tu nie jest to obowiązkowe).
3. Jeśli lubisz damską bieliznę - wyślę Ci co tylko zechcesz - cena do dogadania (zaproponuj cos).
Zalezy od tego czy będę musiała coś najpierw kupic.
4. Jakieś inne propozycje? ;)

Możesz się do mnie smiało odezwać na aniawrb21@gmail.com
Wbrew wszystkim , masz moje poparcie:ROFLMAO:
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
33 letnia mężatka handluje swoimi fotkami stóp, sesjami cuckold, femdom, używana bielizną, fotkami mojego męża psa i sextingiem, filmy video z footjob itp.
SKLEP!!!!

Zapraszam!
Hej! Doszły również używane zabawki :)
Zapraszam!
922a89977871460b8445b7e8388f0649.webp
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry