• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spowiedź kazirodcza

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Bez moderatora to teraz dużo więcej się tych profili pojawiło
Nowe profile zakładane są nierzadko w celu opublikowania anonsu lub postów w tematykach cuckold, incest i zachowań homoseksualnych osób o rzekomej orientacji straight. Wiem, czemu to następuje. To przez dekadencję, przez nihilizm który ogarnia świat zachodu, w tym Najjaśniejszą.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Nowe profile zakładane są nierzadko w celu opublikowania anonsu lub postów w tematykach cuckold, incest i zachowań homoseksualnych osób o rzekomej orientacji straight. Wiem, czemu to następuje. To przez dekadencję, przez nihilizm który ogarnia świat zachodu, w tym Najjaśniejszą.
Co Ty powiesz...
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Jak wróciła koło 23 to była głodna. Patrzy a tu ser pleśniowym. Lekki , dietetyczna. Nie pójdzie w biodra jedząc o tej porze. Mucha wystraszyła ręką. I można było go wylizać. Szkoda , że jeszcze pasty do zębów nie nałożyła. Odrazu po posiłku umyła by zęby.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Jak wróciła koło 23 to była głodna. Patrzy a tu ser pleśniowym. Lekki , dietetyczna. Nie pójdzie w biodra jedząc o tej porze. Mucha wystraszyła ręką. I można było go wylizać. Szkoda , że jeszcze pasty do zębów nie nałożyła. Odrazu po posiłku umyła by zęby.
O nie, mój obiad chce wrócić...
 
Mężczyzna

Wulgarnyy

Nowicjusz
Warto zauważyć, że „autorka” chciała żeby jej cos poradzić, a po opublikowaniu opowiadania nie dodała juz żadnego postu i zniknęła z forum 🤣
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Jak wróciła koło 23 to była głodna. Patrzy a tu ser pleśniowym. Lekki , dietetyczna. Nie pójdzie w biodra jedząc o tej porze. Mucha wystraszyła ręką. I można było go wylizać. Szkoda , że jeszcze pasty do zębów nie nałożyła. Odrazu po posiłku umyła by zęby.
Czekałem na taki komentarz! 🤣🤣🤣
Dzięki! 😘
O nie, mój obiad chce wrócić...
Mój ma się dobrze. 😋😋😋
Warto zauważyć, że „autorka” chciała żeby jej cos poradzić, a po opublikowaniu opowiadania nie dodała juz żadnego postu i zniknęła z forum 🤣
Pisałem do niej, ale mnie zbyła, bo i tak jej nie wierzę. 😁😁😁
Co doradzić?. Że po lodach trzeba umyć zęby. Ogólnie trzeba pamiętać , że przed snem umyć zęby.
Otóż to!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Spowiedź pana od informatyki Opowiadania erotyczne 0
C Seksualna spowiedź - Brutalna prawda - Pamiętnik Seks 26

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry