• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z osobą innej narodowości

Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Daj Przykład. A Może Zrozumiem O Co Ci Chodzi 🤔 Kultura-Seks ? Wut ?
Np. jeśli w kulturze jest duże tabu co do seksu, nie mówi się o tym, to ludzie mogą być mniej otwarci, zachowawczy. Jeśli jest to temat mniej tabuizowany, to być może ludzie są bardziej otwarci na eksperymenty, pewni siebie, itp. Pewno ktoś to kiedyś już badał.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Np. jeśli w kulturze jest duże tabu co do seksu, nie mówi się o tym, to ludzie mogą być mniej otwarci, zachowawczy. Jeśli jest to temat mniej tabuizowany, to być może ludzie są bardziej otwarci na eksperymenty, pewni siebie, itp. Pewno ktoś to kiedyś już badał.
Co Kurwa ? 👀 Żyjemy W ŚrednioWieczu Czy Jak ? Przecież Każdy W Stosunku 1-1 Ma WyJebane Na Jakieś Taboo I Eksperymentuje lol 😆. Ameryka, Anglia, Francja & Niemcy Są Na Pierwszym Miejscu W Rankingu "Otwartości" Na Nowe Fetysze & Kinki.

I W Jakiej NiBy Kulturze Seks Jest Taboo ? 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Co Kurwa ? 👀 Żyjemy W ŚrednioWieczu Czy Jak ? Przecież Każdy W Stosunku 1-1 Ma WyJebane Na Jakieś Taboo I Eksperymentuje lol 😆. Ameryka, Anglia, Francja & Niemcy Są Na Pierwszym Miejscu W Rankingu "Otwartości" Na Nowe Fetysze & Kinki.

I W Jakiej NiBy Kulturze Seks Jest Taboo ? 🤣🤣🤣
Tak... Kultura nie ma wpływu na ludzi.
Chwilka szukania np. taki artykuł: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4423398/
Na przyszłość, proponuje myśleć przed napisaniem czegoś.
 
Mężczyzna

fanatyk_posladkow1007

Nowicjusz
Wiem o tym, tym bardziej że aktualnie jestem singlem :) kiedyś nawet byka firma w Polsce która oferowała wakacje z hotelem, wyżywieniem i koleżanka do towarzystwa ;) niestety firma upadła ;p
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Trochę tego było i stwierdzam, że stereotypy się znikąd nie biorą. Krótko podsumowując: Rosjanka była tak ostra, ze na koniec nie wiedziałem jak się nazywam, a Turczynka udawała, że jest dziewicą (dokładnie tak jak mówiono mi wcześniej, że będzie).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Pindek Sex z przypadkowo poznaną osobą. Seks 40
C Sex z niepełnosprawną osobą? Seks 5
A Sex portal Seks 2
M Sex z otyła osoba Seks 121
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry