• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z osobą innej narodowości

Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Zastanawiam się jakie wy macie doświadczenia sexualne z osobą z innego państwa?
Oczywiscie. Trzeba ubogacać się kulturowo 🤣

Brytyjczyk był turbokozakiem, dbał zarówno o moją przyjemność (3 orgazmy z rzędu, omggg 🤤), jak i komfort psychiczny. Aftercare wjechał jak trzeba.
Wiele bym dała, żeby tego pana powtórzyć 😈 21/37 🫢

Holender skupił się w pewnym momencie na sobie, ale wiedział co to gra wstępna. Mocne 6/10 😂
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Oczywiscie. Trzeba ubogacać się kulturowo 🤣

Brytyjczyk był turbokozakiem, dbał zarówno o moją przyjemność (3 orgazmy z rzędu, omggg 🤤), jak i komfort psychiczny. Aftercare wjechał jak trzeba.
Wiele bym dała, żeby tego pana powtórzyć 😈 21/37 🫢

Holender skupił się w pewnym momencie na sobie, ale wiedział co to gra wstępna. Mocne 6/10 😂
No i to jest odpowiedź.
Co do Brytyjczyka. Te 3 orgazmy z rzędu to w trakcie rżnięcia czy pieszczot oralnych?
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Wywołuj, bez tego forum zdycha. Lepsze niepotrzebne dyskusje niż niechciane dramy. 😀
Racja 👍 ale pewną zasadą.✌️ Są odpowiednie tematy gdzie można pogadać.😏
Jeśli jakiegoś tematu nie ma każdy może założyć nowy. 😏☺️
Kasi chodzi o to by był porządek ład na forum. I ja to rozumiem.
 
Mężczyzna

lysy100%

Cichy Podglądacz
Oczywiscie. Trzeba ubogacać się kulturowo 🤣

Brytyjczyk był turbokozakiem, dbał zarówno o moją przyjemność (3 orgazmy z rzędu, omggg 🤤), jak i komfort psychiczny. Aftercare wjechał jak trzeba.
Wiele bym dała, żeby tego pana powtórzyć 😈 21/37 🫢

Holender skupił się w pewnym momencie na sobie, ale wiedział co to gra wstępna. Mocne 6/10 😂
Jak już jest zgranie z partnerką to co za problem orgazmy jeden po drugim? Choć często się zdarzało już na początku. Myślę że te kwestia świadomości i charakteru a nie narodowości 😉
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Myślę że te kwestia świadomości i charakteru a nie narodowości 😉
Hmm...chyba nie do końca. Ale w części masz rację.
To co nas otacza wpływa na to jakcy jesteśmy. Czy to przyroda, pogoda, ludzie, kultura, sztuka.... Wydaje mi się że tak to jest skąd się wzięły takie stwierdzenia że np francuski są namiętne, hiszpanki gorące a włoszki impulsywne
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Hmm...chyba nie do końca. Ale w części masz rację.
To co nas otacza wpływa na to jakcy jesteśmy. Czy to przyroda, pogoda, ludzie, kultura, sztuka.... Wydaje mi się że tak to jest skąd się wzięły takie stwierdzenia że np francuski są namiętne, hiszpanki gorące a włoszki impulsywne
Wszystko kwestia statystyki.
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Jak już jest zgranie z partnerką to co za problem orgazmy jeden po drugim? Choć często się zdarzało już na początku. Myślę że te kwestia świadomości i charakteru a nie narodowości 😉
No to wychodzi na to, że świadomych i charakternych to będę dalej za granicą szukać ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Pindek Sex z przypadkowo poznaną osobą. Seks 40
C Sex z niepełnosprawną osobą? Seks 5
A Sex portal Seks 2
M Sex z otyła osoba Seks 121
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry