• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w samochodzie

Mężczyzna

Piterek37

Cichy Podglądacz
Kolejna wielokrotnie bzykana na nocnej zmianie w pracy..przyjezdzałem pod firmę a ona wychodziła do mnie i na parkingu w aucie oddawała sie przyjemnościom. Strasznie lubiła obciągać..ale ja ja nauczyłem..z mężem przez 10 lat nie zrobiła tego ani razu oralnie
 
Kobieta

Kasia86

Cichy Podglądacz
Ostatnio dwóch panów odwozilo mnie z osiemnastki kumpeli,po północy,byłam wstawiona, oczywiście panowie byli mi dobrze znani i dlatego zgodziłam się na dowóz do domu,lecz do niego tak szybko nie zajechaliśmy, siedziałam z tyłu na siedzeniu, trochę przysnelam, poczułam miły dotyk na kroczu, domyśliłam się że ten co kolomnie siedzi zaczął mi dłoń władać w majtki,tak mnie podniecił że nie protestowałam, było przyjemne,rozchylilam nóżki i udawałam że śpię,ale tak mnie podniecił że w końcu doszło do stosunku do którego dołączył drugi kolega który kierował, stanęliśmy gdzieś w polach i obaj panowie mnie w aucie na tylniej kanapie posuwali, mega przygoda,mega osiemnastka, zakończona świetnym trójkątem w aucie
 
Kobieta

Kasia86

Cichy Podglądacz
Ostatnio dwóch panów odwozilo mnie z osiemnastki kumpeli,po północy,byłam wstawiona, oczywiście panowie byli mi dobrze znani i dlatego zgodziłam się na dowóz do domu,lecz do niego tak szybko nie zajechaliśmy, siedziałam z tyłu na siedzeniu, trochę przysnelam, poczułam miły dotyk na kroczu, domyśliłam się że ten co kolomnie siedzi zaczął mi dłoń władać w majtki,tak mnie podniecił że nie protestowałam, było przyjemne,rozchylilam nóżki i udawałam że śpię,ale tak mnie podniecił że w końcu doszło do stosunku do którego dołączył drugi kolega który kierował, stanęliśmy gdzieś w polach i obaj panowie mnie w aucie na tylniej kanapie posuwali, mega przygoda,mega osiemnastka, zakończona świetnym trojkate
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ostatnio dwóch panów odwozilo mnie z osiemnastki kumpeli,po północy,byłam wstawiona, oczywiście panowie byli mi dobrze znani i dlatego zgodziłam się na dowóz do domu,lecz do niego tak szybko nie zajechaliśmy, siedziałam z tyłu na siedzeniu, trochę przysnelam, poczułam miły dotyk na kroczu, domyśliłam się że ten co kolomnie siedzi zaczął mi dłoń władać w majtki,tak mnie podniecił że nie protestowałam, było przyjemne,rozchylilam nóżki i udawałam że śpię,ale tak mnie podniecił że w końcu doszło do stosunku do którego dołączył drugi kolega który kierował, stanęliśmy gdzieś w polach i obaj panowie mnie w aucie na tylniej kanapie posuwali, mega przygoda,mega osiemnastka, zakończona świetnym trojkate
No faktycznie, mega sex w samochodzie.
 
Kobieta

Blackswan

Cichy Podglądacz
Mój pierwszy raz był w samochodzie. Później jeszcze dużo razy się zdarzyło. Ogólnie spoko ale teraz się zrobiłam wygodna i zdecydowanie wolę w łóżku. Więcej miejsca i większe pole manewru. Ale jest w tym coś podniecającego
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Sex Seks 2
N Tabletko Orgasm Controle na dłuzszy sex Porady seksualne 2
Ragnar74 Sex analny /lubicie ,czy raczej nie/ Seks 15
Sylka 85 Delikatny sex z dwoma partnerkami Seks 1
K Szukam chętniej na cyber sex Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry