• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

sex po narkotykach

Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Mnie zastanawia jak to jest uprawiać seks po extazy
Mój najlepszy sex ale zjazd taki że pierwszy i ostatni po tym. Głośny namiętny dziki od razu anal też był i to ostry. Najlepiej wziąć przy zaufanej osobie , a nie gdzieś gdzie jest dużo osób na domówce czy gdzieś na imprezie bo puszczają chamulce i się mózg wyłącza. Gdzieś nawet widziałam laske co się na koncercie pełno ludzi z drzewem jeb*ła ale to już nie wiem po czym można się domyślać 🤣
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Na mnie nawet zioło źle działa. Narkotyki kompletnie nie są dla mnie. Po prostu mój organizm się wyłącza i mnie nie ma.
Nigdy już więcej nie chcę tak się czuć, a już tym bardziej próbować czegoś innego z nadzieją: " może to zadziała i będzie fajnie"
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Nie próbować, nie promować - pomagać! Przykładowo, jedna dawka może spowodować, że ze wstydliwej dziewicy, zrobi się szmata, która z dnia na dzień zmieni się tak, że zacznie dawać dupy byle komu, z uśmiechem na twarzy będąc przekonanym, że to naprawdę jej potrzeby. W szczególności osoby wrażliwe i inteligentne są narażone najbardziej na bilet w jedną stronę - (ciekawostka) Bardzo powszechne, a świadomości nie ma praktycznie żadnej. Jako, że temat znam z pierwszej ręki. A jestem na etapie odnalezienia się na nowo we własny ciele, z chęcią podam rękę komuś, kto w tym tonie. Seks wszystko x razy mocniejsze, lepsze- początek. Później wiadomo potrzeba coraz mocniejszych bodzcow. Szczegółów nie opowiem, zwyczajnie nie pamiętam takie to fantastyczne. Nie ma żartów i z mojej strony żadnej obojętności na krzywdę człowieka. Pozdrawiam, jak coś zapraszam na priv
Kobieta która lubi seks to nie jest szmata. Kobieta nie "daje dupy" tylko uprawia seks. Jesteś zacofanym wsiurem z prymitywną mentalnosci. Czytać sie tego nie da.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Sex z otyła osoba Seks 33
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0
A Impreza i przypadkowy sex Fetysze i perwersje 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry