• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex party

L

lingster

Guest
Każdy może się wypowiedzieć i niekoniecznie pozytywnie, na tym polega forum
Dopóki nie zaczynasz obrażać innych użytkowników forum, to wypowiadaj się jak chcesz, wali mnie to. Nie pozwolę jednak, żeby jakiś oszołom wpadł tutaj i wyzywał dziewczyny od suk z cieczką i szmat. Zaraz ja się zacznę wypowiadać niekoniecznie pozytywnie, ale ja nie będę się w tańcu pierdolić i przebierać w słowach.
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Dopóki nie zaczynasz obrażać innych użytkowników forum, to wypowiadaj się jak chcesz, wali mnie to. Nie pozwolę jednak, żeby jakiś oszołom wpadł tutaj i wyzywał dziewczyny od suk z cieczką i szmat. Zaraz ja się zacznę wypowiadać niekoniecznie pozytywnie, ale ja nie będę się w tańcu pierdolić i przebierać w słowach.
Ja tutaj żadnej dziewczyny nie obraziłem bo nie widziałem chętnych, a po drugie Ty też mnie centralnie wyzywasz, czym to się różni??? Że robisz to trochę delikatniej,??
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Tylko żeby fantazje co niektórych nie zdarzyły się z rzeczywistością 😉
Według mnie powinno to być traktowane jako fajne spotkanie towarzyskie z możliwością zakończenia gorąca upojną nocą, a nie od razu myśli o orgiach i bzykaniu jak w filmach, filmy to nie życie, w filmach rozczarowania nie ma, a w życiu się zdarza
Ps. Ktoś pisał o piłce siatkowej
Fajnie byłoby rozegrać na początek meczyk bez ubrań 😁
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
A może jakaś erotyczna gra towarzyska ? Po każdej rundzie jedna osoba przegrywa i musi wylosować zadanie. A zadania mogą być różne np. rozebranie się do naga, masturbacja na oczach wszystkich, pocałowanie kogoś z języczkiem, zrobienie minetki/loda :)
 
L

lingster

Guest
Dobra, koniec tego gdybania, czas na konkrety. Na czacie rzuciłam pomysł zadeklarowania się w temacie, a później ustalimy, gdzie się widzimy, żeby wszyscy mieli mniej więcej podobna drogę do przebycia. Od razu mówię - morze odpada, Was tam jest parę osób, a reszta musiałaby dymać przez pół Polski. :)
Oznaczam chętnych, kogo nie ma na liście, dać znać.
@fil @mrumru @Nimfa69 @artkam @Ilikebanana @RogatyDzdz @Patrys97
Z poprzednich wpisów widzę zainteresowanie u @retnu @miśki30 @Swiezak @seba77
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
ja u Was mogę robić za organizatora, czynnego organizatora, bo nie wiem, czy Organ stanie na wysokości zadania. Bo ten gupek ma własny głupowaty rozum i czasami kilo viagry jest mu za mało.
A dziewczyny są wręcz boskie, a nawet niektóre cholernie wyrozumiale 🙂
żeby wszyscy mieli mniej więcej podobna drogę do przebycia. Od razu mówię - morze odpada,
Oczywiste.
Mam paskudne doświadczenia z odpowiednimi miejscami w Polsce, a wiec może Słowacja?
 
L

lingster

Guest
ja u Was mogę robić za organizatora, czynnego organizatora, bo nie wiem, czy Organ stanie na wysokości zadania. Bo ten gupek ma własny głupowaty rozum i czasami kilo viagry jest mu za mało.
A dziewczyny są wręcz boskie, a nawet niektóre cholernie wyrozumiale 🙂

Oczywiste.
Mam paskudne doświadczenia z odpowiednimi miejscami w Polsce, a wiec może Słowacja?
Spoko! Ciśnień na Bratysławę. Piękne miasto. Nocą. Jak oczy zamkniesz.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Nie chce mi się czasem tu zbyt wiele udzielać w tym wątku.
Ale cokolwiek by się nie działo na tym spotkaniu to nie ma co szalec i kombinować. Jakiś domek w spokojnej okolicy wystarczy żeby znaleźć przestrzeń na rozmowy, grilla, opalanie i takie tam.
 
L

lingster

Guest
Powodzenia zwłaszcza młodzieżówka która nie pracuje, na pewno będzie ją stać

the-joke-you-31838472.png
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry