• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex ale nie w domu - gdzie i kiedy oraz czy zostaliście przyłapani ?

Kobieta

Dziewczyna w Rękawiczkach

Cichy Podglądacz
W letnią, ciepłą deszczową noc, oparta o kapliczkę pod starym drzewem, z którego kapały krople deszczu. Tak wiem, zgrzeszyłam i Święty Mikołaj mnie nie odwiedzi. 👹 W innym klimacie, to na korytarzu typowego przydrożnego motelu (trasa S7) oraz w ceglanej piwnicy warszawskiej kamienicy z 1913 r. Z klasyki to na poboczu ul. Romantycznej w Wa-wie nad Wisłą, w blasku reflektorów przejeżdżających samochodów.
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
W letnią, ciepłą deszczową noc, oparta o kapliczkę pod starym drzewem, z którego kapały krople deszczu. Tak wiem, zgrzeszyłam i Święty Mikołaj mnie nie odwiedzi. 👹 W innym klimacie, to na korytarzu typowego przydrożnego motelu (trasa S7) oraz w ceglanej piwnicy warszawskiej kamienicy z 1913 r. Z klasyki to na poboczu ul. Romantycznej w Wa-wie nad Wisłą, w blasku reflektorów przejeżdżających samochodów.
Nieźle... Jawnogtzesznico... 😂😂😂
Ja zaliczyłem kilka ciekawych miejsc, ale jak napisałaś o kapliczce, to przypomniało mi się coś sprzed 15 lat. Dużą grupą znajych pojechaliśmy do przyjaciół w innym mieście..idea wyjazdu 4 dni imprezy. Ja byłem tam z moją ówczesną dziewczyną, która musiała trzeciego d ia wracać do domu, ja zostałem na miejscu. Wśród nas była dziewczyna, z którą strasznie się gryzłem, ale czuliśmy do siebie ewidentnie miętę. Późnym wieczorem poszliśmy na spacer... A że nieopodal był cmentarz, to uznaliśmy to za doskonale miejsce na wycieczkę. Do tej pory nie umiem wyjaśnić jak doszło do tego, że zaczęliśmy się całować, ja siedziałem na nagrobku, a ona okrakiem na moich kolanach. Potem sprawy potoczyły się lawinowo... Na tym samym nagrobku na zmianę był grany lodzik i minetka, a potem świetny seks w kilku różnych pozycjach... Tak nam było dobrze i tak nam odwaliło, że do końca wyjazdu bzykalismy się jak króliki, ciągle, wszędzie i przy każdej okazji... ale zaczęło się na nagrobku☠️💀
 
Mężczyzna

adrian1112

Cichy Podglądacz
Z ciekawych miejsc to plaza, za parawanem, Oj gorąco było 😉 a tak to klasyk, lasek, polanki, ławeczka nad jeziorem po którym pływały żaglówki( na bank ktoś widzial 😜) na masce auta przy samej drodze, tyle że o 4 rano więc było pusto 😉 Oj było tego...
 
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
W pewnym pokoju ,,na plaży" znajdującym się na molo pewnego nadmorskiego miasteczka :D. W ciągu dnia ludzie tak nie byli zainteresowani co widać w naszym pokoju ( który znajdował się na molo, około 3 metry nad linią piasku/brzegu, więc też ludzie nie do końca widzieli w dzień co się dzieje u nas w pokoju. Inaczej w nocy, gdy odpaliłem ciemne kolorowe-czerwone światło, wypiliśmy z moją narzeczoną trochę i zaczęliśmy się trochę bzykać :D Firanki mieliśmy odsłonięte w dniu, gdy słońce i tak odbijało światło i niewiele było widać w naszym pokoju. Na plaży ogólnie w dzień w maju nie było dużego ruchu, więc raczej nastawieni byliśmy że w tej ciemności którą widać w późnym wieczorem (23:00=00:00) nie będzie nikt chodził. A jednak, gdyby ktoś wyszedł na plażę i z zainteresowaniem by spojrzał na nasz ,,czerwony" pokój, to na pewno by dostrzegł nas bzykających się, o czym nie wiedzielibyśmy. Mam nadzieję że ktoś wtedy szedł i nas podejrzał, bo na pewno byłoby nas widać jak się bzykamy na łóżku :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry