• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

Dyskretny masażysta

Cichy Podglądacz
No a jak inaczej możesz coś poznać, jeśli nie poprzez sprobowanie? Żeby wiedzieć, czy Ci coś smakuje, musisz tego spróbować, by wiedzieć, że podoba Ci się film, musisz go obejrzeć, by wiedzieć, czy lubisz anal, musisz dać dupy, itp, itd
Nie nie muszę. Nie muszę chlać aby wiedzieć jak dotknąć ulicy. Nie muszę ćpać aby umrzeć bo wiem, że narkotyki zabijają. Na tej samej zasadzie nie warto tykać zboczeń. Jeśli choć jedno z powyższych ci się podoba to znaczy, że jesteś chory. Lub na najlepszej drodze do choroby.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Nie nie muszę. Nie muszę chlać aby wiedzieć jak dotknąć ulicy. Nie muszę ćpać aby umrzeć bo wiem, że narkotyki zabijają. Na tej samej zasadzie nie warto tykać zboczeń. Jeśli choć jedno z powyższych ci się podoba to znaczy, że jesteś chory. Lub na najlepszej drodze do choroby.
Musisz się napić by wiedzieć, czy lubisz alkohol. Musisz wyjarać jointa, by wiedzieć czy lubisz narkotyki. Wiem, że jest grupa osób, które twierdzą, że coś im się nie podoba, choć nigdy tego nie spróbowały i do tego jeszcze uważają, że to co im się nie podoba jest zboczeniem, ale…właśnie taki sposób myślenia jest chory!
 
Mężczyzna

Dyskretny masażysta

Cichy Podglądacz
Musisz się napić by wiedzieć, czy lubisz alkohol. Musisz wyjarać jointa, by wiedzieć czy lubisz narkotyki. Wiem, że jest grupa osób, które twierdzą, że coś im się nie podoba, choć nigdy tego nie spróbowały i do tego jeszcze uważają, że to co im się nie podoba jest zboczeniem, ale…właśnie taki sposób myślenia jest chory!
Zboczenie to zboczenie. Jeśli lubię seks ze zwłokami to jestem zboczony i moja admiracja niczego tu nie zmienia. Od kiedy kryterium przyjemności decyduje o tym, czy zachowanie jest odchyłem?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W poście o który toczy sie wojna nie sformułowano żadnego wieku, stwierdzono, że partner był młodszy o 30 lat. Nie jest to powód do pos€giwania się terminem zboczenia
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Przeciez u wiekszosci osob 18-35 swiadomosc seksu ze starsza kobieta,to inny level.Nie jeden o tym marzy i marzyl,o duzo bardziej doswiadczonej kobiecie w lozku.Adrenalina I podniecenie jest inne i przyjemniejsze w tym wypadku,niz seks z rowiesniczka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry