• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

precel_84

Cichy Podglądacz
Ja poznałem małżeństwo. Miałem wtedy 27 lat. Pani była po 50 a jej mąż jeszcze starszy. Pierwszy raz spotkaliśmy się we trójkę. Ja miałem panią przez całą noc a jej mąż patrzył tylko. Potem już mnie odwiedzała sama, ale mężowi mówiła że do mnie idzie za każdym razem. Co to była za kobieta...nie było żadnego rabu. Przećwiczyliśmy wszystko. Może nie była miss ale podejście do seksu super. I to mnie w niej kręciło najbardziej
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Ja zbliżam się do 30 i tez mam nadzieje ze uda może kiedyś coś przeżyć z kobieta minimum 10 l starszą, podniecają mnie niesamowicie, i z chęcią przeżył bym chociaż taką jedna noc gdzie byśmy się dymali z małymi przerwami.
 
Kobieta

Divorced

Cichy Podglądacz
To chyba bardzo dobrze o Tobie świadczy. Wzbudzasz zainteresowanie co potwierdza Twoją atrakcyjność.
No nie wiem. Czy podrywanie dzieciatej babki przez dużo młodszego faceta nie oznacza, że chciałby tylko "zaliczyć"? Nie wierzę jakoś, że chce się ładować w związek z dziećmi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry