• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Zależy, jak bardzo starszą (do 50-tki myślę, że dałoby radę) i od tego, czy jest zadbana. Niegdyś miewałem tego typu fantazje.
 
Kobieta

XGinaWildX

Cichy Podglądacz
Atrakcyjność dojrzałej kobiety wynika ze zdobytej przez nią wiedzy i doświadczenia życiowego, silnie ukształtowanej osobowości i charakteru, większego rozumienia potrzeb i oczekiwań młodego mężczyzny. Cechy te składają się na obraz kobiety, będącej dla pewnego typu mężczyzn prawdziwym ideałem i stałym obiektem pożądania i fascynacji. Tak jak was pociągają dojrzałe kobiety, tak mnie pociągają sporo młodsi panowie.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
ja uprawiałem przez kilka lat sex z 12 lat starsza i uważam to za najlepszy czas w łóżku jaki miałem a miałem sporo młodszych kobiet i żona też młodsza ☺️☺️
 

Kogucik69

Podrywacz
Atrakcyjność dojrzałej kobiety wynika ze zdobytej przez nią wiedzy i doświadczenia życiowego, silnie ukształtowanej osobowości i charakteru, większego rozumienia potrzeb i oczekiwań młodego mężczyzny. Cechy te składają się na obraz kobiety, będącej dla pewnego typu mężczyzn prawdziwym ideałem i stałym obiektem pożądania i fascynacji. Tak jak was pociągają dojrzałe kobiety, tak mnie pociągają sporo młodsi panowie.
No z tym młodym to przesadza :p ja mam 34, dla mnie to. Mała różnica wieku. Ona zawsze mówi : ale ty młodo wyglądasz :p
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Trochę czuję się jak na targu staroci, jak ktoś ocenia po wieku a nie tego jaki kto jest. Czyli mogę być totalnie do dupy (nie mam na myśli przyjemności) ważne że mam 40+
Taka trochę lipa i przedmiotowe traktowanie. Ale co ja tam wiem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry