• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

horny18cmm

Seks Praktykant
8Ja spotykałem się kiedyś z kobietą 17 lat starszą ode mnie i było cudnie. Nie miała żadnych zachamowań, uwielbiała robić to wszędzie i zawsze. Podniecał mnie widok jak się wyginała i bawiła sutkami jak jej lizalem cipkę, uwielbiała robić to na pieska i nic nie mówiła jak ją ciągnąłem za włosy i dawałem klapsy. Jedyny minus był taki że jak robiła mi loda to mogłem kończyć na jej twarzy bo nie chciała w ustach. Ale niestety się rozstaliśmy jak mnie przyłapała jak jej koleżanka robiła mi dobrze biustem a ja jej robiłem palcówkę. Kurcze nie wiem jak dodać zdjęcie :(
Jest wytłumaczone w dziale sex fotki i filmy poszukaj a znajdziesz.
 
Mężczyzna

znudzony__codziennoscia__

Cichy Podglądacz
Ja spotykałem się z kilkoma dojrzałymi kobietami i sex z nimi był najlepszy na świecie. To moje pragnienie dojrzała sexowna elegancka kobieta. Rozpieszczanie jej w każdy sposób.
 
Mężczyzna

bylyrogacz

Cichy Podglądacz
Największą różnica między mną a nią było 8 lat było to wzeszłym roku właśnie jestem na etapie szukania starszej
 
  • Like
Reactions: Mtb
Mężczyzna

HugoBoss9191

Cichy Podglądacz
Kiedyś kuzyn mi sprzedał info że jego mama a moja ciotka śpi nago i wtedy się wszystko zaczęło, zostawanie u nich na noc, podglądanie, podbieranie aparatu cyfrowego żeby sprawdzić czy tam fotek nagiej cioci nie ma, masturbacja z myślą o ciotce ;)
 
Mężczyzna

małomówny

Cichy Podglądacz
Witam. Od zawsze kręciły mnie starsze kobiety. Moja pierwsza była 11 lat starsza, potem długo miałem kochankę starszą o 10 lat. A mój rekord to seks z kobietą starsza o 21 lat. Co sądzicie? Czy są tu amatorzy kobiet w kwiecie wieku?
Ja 3 lata temu zakończyłem relacje w związku małżeńskim po 2.5 roku z kobietą starsza od siebie o 8 lat ona miała 34 ja 26 poznaliśmy się przed Instagrama,szybko zamieszkaliśmy ze sobą dość szybko doszlo do czegoś więcej.Jak widać ja i ona byliśmy spragnieni seksu, pieprzylismy się przez całą noc praktycznie codziennie ona mi się wypinała bądź na łyżeczkę lubiała,nie była chuda ani gruba taka w sam raz na czarno przefarbowana kluseczka,tyłek miała jak armata,gdzie dużo nie potrzebowałem by się spuścić cycki też niczego sobie nie lubiała za to od przodu,jak byłem w pracy lubiała mi wysylac swoje nagie zdjęcia i nagrania z domu.Gdy się rozstaliśmy to nasz wspólnik ją ruchał też młodszy od niej ale o 5 lat
 
Mężczyzna

peakxt

Cichy Podglądacz
Mi podobają się panie w wieku 60+ i chciałbym z taką spróbować seksu.

Jak i gdzie taka chętną seniorkę poznać ?
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Prawie każda moja partnerka była ode mnie starsza, a najlepiej oczywiście wspominam te najstarsze (40+). Od blisko roku spotykam się z 46 letnią Panią i jest poprostu miaaaazga!
1. Uwielbia się pieprzyć i robi to cudownie, ma fantazję, polot, odwagę.
2. Ma mega wdzięk i potrafi go odpowiednio okazać.
3. Żadna małolata nie dbała o mnie podczas seksu jak Ona.
4. Oczywiście zawsze to jakaś seksowna bielizna na spotkanie, to w ogóle bez bielizny.
5. Seks bez gumeczki z finałem w środku tyle razy ile tylko mi sił wystarczy bo jej nigdy zbyt wiele.
IDEAŁ!
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
To moje marzenie, a najfajniejsze by w tym wszystkim było by być zabawką w jej rękach. By mowila wprost że jako starsza to ja tu decyduje a mlodszy ma się słuchać..
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
To moje marzenie, a najfajniejsze by w tym wszystkim było by być zabawką w jej rękach. By mowila wprost że jako starsza to ja tu decyduje a mlodszy ma się słuchać..
No u mnie jest podobnie. Może nie tyle że mówi że jako starsza decyduje. Ale w seksie ewidentnie Ona gra pierwsze skrzypce a ja spełniam jej zachcianki i się dostosowuję, natomiast Ona mi się za to odpowiednio odpłaca😊 Oczywiście nie raz położy się wygodnie czy wypnie i powie pieść mi cipeczkę czy dupkę albo zerżnij mnie tak czy tak.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
No u mnie jest podobnie. Może nie tyle że mówi że jako starsza decyduje. Ale w seksie ewidentnie Ona gra pierwsze skrzypce a ja spełniam jej zachcianki i się dostosowuję, natomiast Ona mi się za to odpowiednio odpłaca😊 Oczywiście nie raz położy się wygodnie czy wypnie i powie pieść mi cipeczkę czy dupkę albo zerżnij mnie tak czy tak.
Dokładnie ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry