• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks zabawka pingwin i inne zabawki

Kobieta

dessi1979

Erotoman
Ostatnio też stwierdziła, że za włosy powinienem zacząć ciągnąć za włosy, pokazywała mi jak mam ją podduszać. Później jak mnie ujeżdzała to mnie złapała za szyję, to stwierdziłem że nie mam pojęcia, jak może kogoś podniecać bycie duszonym. Ostatnio mi odjebało ( od 3 lat miałem ochote tak zrobić) i wsadziłem jej całego do gardła, no i nie była zachwycona bo miała odruch mocny, po czym powiedziała nie rób tak, jeszcze nie nauczyłam się tak głęboko(myślałem że po prostu mi zajebie w łeb), a mi tak było głupio że cały dzień później myślałem o tym co odjebałem... . Ja nie wiem jak tak na lajcie faceci mogą policzkować kobiety i robić inne ostre rzeczy.
No może bez kajdanek, tylko najpierw użyje innych wiązadeł.
Długa droga przed tobą, jak widzę 😂
 
Mężczyzna

Maestroo

Cichy Podglądacz
Nie bój się, prawdziwego faceta nic nie zastąpi! :) a pingwin to zupełnie inne odczucie i miłe urozmaicenie. Dla mnie na początku był zbyt intensywny a teraz używam go kilka razy dziennie i totalnie odpływam. A w połączeniu z jakimś wibratorem. Oj oj! 😈
Przyznam że zabawki wciągają żonę ciężko było na mówić na pierwszą zabawkę a teraz jest kilka do urozmaicenia
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Witam, słyszałem od dziewczyny, że chce sobie kiedyś kupić seks zabawkę w kształcie pingwina.
Polecam ♥️
Dziewczyny miałyście może taką zabawkę? jak wrażenia?.
Pamiętam pierwszą sesję z pingwinem, nie zdążyłam dobrze się położyć, a już był orgazm. I to taki porządny, że jak ogółem bawię się po cichu, tak sobie jęknęłam 🙈
Czy używacie tego podczas seksu z partnerem czy juz raczej wtedy nie jest on potrzebny?.
Bardzo przydatny gadżet, ale nie jest niezbędny. Zależy też od upodobań kobiety.
Myślę czy nie kupić tego pingwinka na prezent. A jeśli nie to to może podacie jakie można kupić fajne zabawki na początek, które można używać podczas seksu, lub może jakieś ,,gry łóżkowe"?
Świetny pomysł, zabawki erotyczne jako prezent to zawsze fajna opcja. Jeśli zdecydujecie się od razu na pingwinka to zaoszczędzisz prawdopodobnie mnóstwo kasy na innych wibratorach, bo po doznaniach z tej zabawki mało która brzęcząca, silikonowa knaga robi jakiekolwiek wrażenie. 😄 po prostu to jest jakby inny wymiar przyjemności, zdecydowanie bez porównania.
Warto też rozejrzeć się za dopochwowym jajkiem na pilota - ona nosi, Ty decydujesz o sile wibracji 😎 tylko nie przegnij z mocą, niektóre modele są głośne i trochę przypał tak zacząć hałasować np. podczas rodzinnego obiadu 😆🙈
 
Mężczyzna

amatorzy91

Cichy Podglądacz
Ja i żona bardzo lubimy zabawy z kutasem z funkcją wytrysku,często korzysta z tej funkcji, lubimy też zabawy ze sztuczną pochwą, żona lubi ja lizac przed włożeniem penisa
 
Mężczyzna

adrzzb

Cichy Podglądacz
Kilka zabawek, które mogą sie sprawdzić praktycznie u każdego
nakładki wibrujące na penisa
kółeczko które uniemożliwia pełny wzwód (aczkolwiek jedynie dla osób o lekkich skłonnościach masochistycznych)
różnego rodzaju wibratory
oraz żele erotyczne
Jeśli chodzi o sklepy to można zerknąć sobie tutaj: https://redarena.pl/akcesoria-erotyczne
 
Mężczyzna

zigidigi

Cichy Podglądacz
W pingwina nie wierzyłem myśląc, że jest w stanie wywołać orgazm u kobiety w kilka sekund. Myślałem, że to prostu ściema i chwyt reklamowy. Ale kiedyś odkryłem, że moja Żona sobie kupiła to cudo😀. Faktycznie, potrzeba jej kilka, może kilkanaście sekund żeby finiszować. Fajny i przy tym elegancki gadżet do urozmaicania zabaw👍
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Wgl, dziewczyny uprawiałyście może seks z rękami w kajdankach?? Kiedyś zarzuciłem mojej żartem, że kupie jej kajdanki, ale to był żart a ona mi odpowiedziała, że może być xD. Noo trochę się zdziwiłem i nie wiem czy to już nie przesada. Dodatkowo nie mam łóżka do którego można by je przypiąć i nie wiem czy samo spięcie jej kajdankami bez przyczepiania do łóżka będzie fajną zabawą. Ktoś coś stosował? Pewnie fajnie by było przykuć ją do łóżka zasłonić oczy i się drażnić grą wstępną, ale nie mam niestety warunków :(
Nie no, takich umiejętności to moja nie posiada xD. Z dziwkami to się można tak pobawić. Kolega miał taką znajomą co przychodziła do niego tylko na seks, i lubiła być właśnie traktowana jak dziwkę (policzkowanie, duszenie, ruchanie gardła), ale z kobietą, z którą jestem w związku to raczej przesada takie rzeczy. Wiadomo, że trzeba odróżniać łóżko od życia, ale dla mnie to jest ciężkie, tak samo z wyzywaniem kobiety w łóżku.
Ostatnio też stwierdziła, że za włosy powinienem zacząć ciągnąć za włosy, pokazywała mi jak mam ją podduszać. Później jak mnie ujeżdzała to mnie złapała za szyję, to stwierdziłem że nie mam pojęcia, jak może kogoś podniecać bycie duszonym. Ostatnio mi odjebało ( od 3 lat miałem ochote tak zrobić) i wsadziłem jej całego do gardła, no i nie była zachwycona bo miała odruch mocny, po czym powiedziała nie rób tak, jeszcze nie nauczyłam się tak głęboko(myślałem że po prostu mi zajebie w łeb), a mi tak było głupio że cały dzień później myślałem o tym co odjebałem... . Ja nie wiem jak tak na lajcie faceci mogą policzkować kobiety i robić inne ostre rzeczy.
No może bez kajdanek, tylko najpierw użyje innych wiązadeł.
Naprawdę mocno bujam się z tym czy skomentować to czy nie🙄 postarałabym się z całych sił być miła😄
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Nie rozumiem o co Wam chodzi. Jestem prawie najmilszą osobą na forum…😋


ło, zapomniałem że takie rzeczy ja tu kiedyś pisałem, możesz komentować bez przeszkód
Jakbyś miał ochotę to napisz najpierw jak się to się rozwinęło😄 tzn te kajdanki i inne rzeczy🤭 to w sumie nie w temacie bo tu przecież o pingwinach, także jak uważasz😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry