• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks zabawka pingwin i inne zabawki

Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Kurcze nie pamiętam, co linkowałam :ROFLMAO:

Ale... ale, mogę polecić Rrrolling Pleasure, jest bardzo ciekawym gadżetem. Backdoor lover to top of the top... jednak ten krzywus, jest bardzo przyjemny do zabawy, wczoraj sobie o nim przypomniałam właśnie :)

Przyznam również, że spojrzałam inaczej na Double joy... jest spoko, do takiej miłej i relaksującej gry wstępnej, chociaż ten kto tworzył aplikację do niego, powinien być strącony do łagru ;/ tutaj niestety nie można liczyć na wiele... kiedy złączy się nogi to aplikacja się rozłącza, a uważam że właśnie mając złączone nogi Double joy daje bardzo miłe doznania.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Moja Ż sprawiła sobie pingwinka i nie chciałem wierzyć opiniom w necie na temat magicznej mocy tego niepozornego gadżetu. Do puki mi nie zaprezentowała co to potrafi zdziałać, dosłownie doszła w kilkanaście sekund. Opisała doświadczenia jako coś mega mega mocnego 😊. Także Panowie, jest o co być zazdrosnym😉
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Moja Ż sprawiła sobie pingwinka i nie chciałem wierzyć opiniom w necie na temat magicznej mocy tego niepozornego gadżetu. Do puki mi nie zaprezentowała co to potrafi zdziałać, dosłownie doszła w kilkanaście sekund. Opisała doświadczenia jako coś mega mega mocnego 😊. Także Panowie, jest o co być zazdrosnym😉
Zgadzam się z Łukaszem, raczej Wam pomaga bo robi świetną robotę. To zupełnie inne doznania więc jest świetnym dodatkiem. Uwielbiam go.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Zgadzam się z Łukaszem, raczej Wam pomaga bo robi świetną robotę. To zupełnie inne doznania więc jest świetnym dodatkiem. Uwielbiam go.
Dla mnie mega ważne jest, aby kobieta była zadowolona. Jeżeli taki gadżet sprawi, że kobieta będzie bardziej zadowolona, to jeszcze lepiej. Nie traktuję tego jako jakąś konkurencję, czy jakąś pomoc, bo sobie nie radzę. Przecież są też gadżety dla facetów, w drugą stronę też może działać pozytywnie.
No i tak jak mówisz: to inne doznania, idealnie dla urozmaicenia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry