• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks za ścianą

Mężczyzna

Biszkopt

Nowicjusz
Mieszkałem w takim mieszkanku że system wentylacyjny w łazienkach był połączony co druga łazienka. I nieraz podczas kapieli słychać było z kanału jak sąsiad 2 piętra niżej posuwał żonę. Naprawdę było co posłuchać i to dokładnie a kanały były bardzo dźwiękonośne.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Jak byłem na pierwszym roku studiów, koleżanka na integracji zatrzymywała mnie żebym nie wracał ostatnim autobusem i kimnął się u niej, w drugim pokoju - bo podobno wynajmowała dwupokojowe mieszkanie. Jak weszliśmy okazało się, że faktycznie, mieszkanie jest dwupokojowe, ale w drugim pokoju spała współlokatorka. Rano jak zakładałem buty w korytarzu, zaśmiała się i powiedziała „wiedziałam, że tym razem to nie było nocne pranie”
 

And

Nowicjusz
Sąsiadów to nie słyszę bo mieszkam w domu ale jak jestem w hotelu to czasem słychać krzyki i nawet skrzypiące łóżko. Moja żona zwykle jest bardzo głośna, nigdy się nie ogranicza, a przy cienkich hotelowych ścianach zapewne nas słychać dość dobrze. Raz zdarzyło się że zwrócono nam uwagę że głośno się zachowujemy co było początkiem wspólnych zabaw.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Jak mieszkałem w wielkiej płycie lata temu, to moja sąsiadka podczas orgazmu nie tyle jęczała czy krzyczała, co wydawała z siebie bardzo wysoki, ciągły pisk. Takie "iiiiiiiiiiiiiiiiiiii". Trwało to kilkadziesiąt sekund i była mega dziwne. Za pierwszym razem myślałem, że jakiś sprzed audio sprzęga z mikrofonem.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Mam już trochę lat za sobą, całe życie w blokach, czasem jakiś nocleg w hoteliku czy pensjonacie i raz, dosłownie tylko jeden raz miałem okazję słuchać dochodzącej do orgazmu kobiety z mieszkania poniżej. Nie wiem czy miała seks z kimś czy zaspokajała się sama, ale była bardzo głośna, co nie ukrywam, lekko mnie nakręcało :) Takie dźwięki to poezja dla uszu, rajska symfonia. Tylko dlaczego to taka rzadkość? A może się mylę?
Mieliście kiedyś podobną sytuację? Gdziekolwiek? Jeśli tak, jaka była reakcja?
Czy wg Was to powód to wstydu? Kobiety powinny się powstrzymywać od głośnych jęków, czy wręcz przeciwnie (cisza nocna) ?
Powód do wstydu? Kobieta miałaby się wstydzić narastającego podniecenia i przeżywania orgazmu? A czy facet też się powinien wstydzić głośnego uprawiania seksu? Co za dziwne wątpliwosci.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Seks na plaży, wyrzuty sumienia Seks 18
K Spotkania na seks Ogłoszenia 0
anaerto Miesiączka I seks Seks 20
anaerto Seks w ciąży Seks 5
P Seks żony ze starszym panem Fantazje erotyczne 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry