• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w trójkącie - wasze odczucia "po" :)

ela51

Cichy Podglądacz
Mąż nie miał obawy, że przyjaciel może być ciekawsza osobą?
Widocznie mąż ma poczucie własnej wartości i nie obawiał się o jakieś zagrożenia. Ponadto mało jest kobiet które po jednym czy nawet wiecej spotkaniach w trójkącie zdecydowały się na zmianę męża na kochanka
 

Szymek41

Cichy Podglądacz
Witam 😁
Wiem, że temat był poruszany z pewnością, ale jestem ciekawa teraz jakie wasze odczucia po trójkącie są ☝ Jestem ogólnie singielką, mam takiego kolege, gdzie czasem i zdarza nam się w łóżku wylądować ( jednak jest to jedyny facet z którym sypiam od 2 lat ) i ostatnio zaczęlismy dyskutować na temat tej 3 osoby☝ Dla mnie układ 2k i 1m tylko wchodzi w gre i tak ciężko znaleźć nam. A jak u was było ? Zbliżam sie do 30 pomalutku i chciałabym spełnić taką fantazje zanim zdecyduje się na jakiś stały związek 😃 może wiecie gdzie znaleźć taką osobe chętną
Pozdrawiam
Zaciekawiona 😉
Witam, już miałem okazje spotkaćsię w trójkącie,bardzo fajnie było polecam długi i namiętny sex był, Nadal szukam pary do spotkań w swojej okolicy naprawdę warto.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Ja nigdy nie doświadczyłem ale moja małżonka jako nastolatka i owszem.
Sypiała wtedy ze sporo starszym facetem i koniec końców wylądowała w łóżku z nim i jego kolegą (co było zresztą jej największą młodzieńczą fantazją - trójkąt 2m + k).
Tak jej się spodobało, że potem przez kilka tygodni chciała ciągle powtórkę. Zresztą chyba do dziś ją to bardzo podnieca bo jak mi to opowiadała, to zaczęła się mimowolnie dotykać przy tym. Najczęściej był to seks na pieska z jednym przy jednoczesnym obciąganiu drugiemu i potem zamiana. Natomiast ulubiona konfiguracja to seks na jeźdźca, pochylenie do przodu i jednoczesny anal. Moja ulubiona konfiguracja (tj. ta która mnie najbardziej podnieciła gdy słuchałem), to ona klęcząca i robiąca loda na zmianę z finiszem na twarz i biust i potem wylizanie penisów :)
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Moja luba w czasach zanim się poznaliśmy brała udział w trójkącie, ona i dwóch chłopaków, zawsze opowiada o tym z entuzjazmem i dobrze to wspomina, mówi że to jedna z lepszych jej erotycznych przygód młodości
 
Mężczyzna

Frank50

Cichy Podglądacz
u nas doszło do 2m+k
jesteśmy małżeństwem z długim stażem
to była nasza fantazja ,którą spełniliśmy jak zresztą wiele innych
szukaliśmy długo odpowiedniego faceta i znaleźliśmy
Interesowała nas dłuższa relacja ,nie tylko do seksu ale i przyjaźni
Spotykamy się z nim od roku i dalej jest to bardzo podniecające
Ostatnie spotkanie
Żona na początku weszła sama ...dałem im chwile tylko dla siebie
po pół godzinie wszedłem do mieszkania i pierwsze co zauważyłem to ich ubrania na podłodze w przedpokoju i usłyszałem głośne spazmy rozkoszy mojej zony , wszedłem dalej i zobaczyłem ich w pokoju .Zona siedziała na nim i ostro go ujeżdżała - to był niesamowity widok
Rozebrałem się i do nich dołączyłem ...chwile potem moja zona ssała mojego kutasa ujeżdżając naszego kolegę , a potem zamieniliśmy się i ja kochałem się z nią ...niesamowite emocje kiedy dwóch facetów robi wszystko aby dać max rozkoszy kobiecie..
...
 
Kobieta

Saanvi

Seks Praktykant
Odczucia po trójkącie hmm. Uwielbiam wielokąty, to nie tajemnica. Trójkąt mmk miałam tylko raz i chciałabym powtórzyć w innym składzie, z innymi temperamentami, aby było tak bardziej dziko ;) A i tak wspominam z wypiekami na twarzy.

Trójkątów kkm miałam wiele i uwielbiam, może dlatego, że jestem biseksualna i dobrze jest się pobawić i trochę tak i trochę tak ;) Jest w tym jakaś duża różnorodność ;) Bardzo polecam obie opcje ;)
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Nowicjusz
Odczucia po trójkącie hmm. Uwielbiam wielokąty, to nie tajemnica. Trójkąt mmk miałam tylko raz i chciałabym powtórzyć w innym składzie, z innymi temperamentami, aby było tak bardziej dziko ;) A i tak wspominam z wypiekami na twarzy.

Trójkątów kkm miałam wiele i uwielbiam, może dlatego, że jestem biseksualna i dobrze jest się pobawić i trochę tak i trochę tak ;) Jest w tym jakaś duża różnorodność ;) Bardzo polecam obie opcje ;)
Moim marzeniem jest sex w trójkę
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry