• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks po 40- panowie jak to u Was jest? Jak często możecie? Czy libido Wam spadło?

Mężczyzna

NieużywanyDiabeł94

Cichy Podglądacz
Ja po 40 jestem . I nadal Wacek stoi jak sosna raz z żoną mieliśmy taki sex dzień uprawialiśmy sex cały dzień doliczyłem się 8 stosunków a taki mój mały rekord to 3 stosunki jeden za drugim bez przerwy 😍
Ja to bym wysiadł a mam dopiero 30 na karku🤣 zajmę się lepiej swoim ulubionym nocnym bieganiem 🏃🌌
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Stopniowo jest gorzej, prawie niedostrzegalnie ale jednak. Do tego zauwazylem, ze sie idzie na jakosc nie na ilosc...
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Ayane

Cichy Podglądacz
Góra dwa razy w czasie jednego dnia :) Choć raczej już tylko jeden raz na dzień. Ale i tak żona zadowolona, zawsze się znajdzie ktoś kto wspomoże ;)
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Ja mam 38, a moja 40. I też nie narzekamy na libido. Poza tym stosujemy różne urozmaicenia. Głównie ja wymyślam.
To super. Naprawdę cieszę się Waszym szczęściem.
Super że wymyślasz urozmaicenia. Mi już się nie chce, bo już tyle razy usłyszałem od żony "nie" , że mi się odechciało nawet straszyć ją ze jak mi nie da to pójdę do burdelu 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

dzikispid1111

Cichy Podglądacz
Heh od kilku dobrych lat życie na sportowo i zdrowo ,nigdy nie miałem problemu nawet czasem myślę że jestem nimfomanem 🙈 uwielbiam sex ,długa grę wstępną ,sądzę że dużo zależy jak klto się odżywiać jaki tryb życia prowadzi ...
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Odrobinę było tapniecie, ale potem powrót do normy a nawet i lepiej, a jak słabszy dzień to zawsze jest coś na receptę do pomocy,
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry