• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks oralny z gumką?

Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
Zależy od kobiety, jak ktoś lubi typowo mieć nad wszyskim kontrolę nawet w łóżku to żadna przyjemność. Tym bardziej, że często nie dopuszcza się drugiej strony do seksu, nie może powiedzieć tego co lubi albo co chce , czego dziaj porzebuje. Ważne jest zgranie w łóżku szczególnie, potem życie we dwoje jest łatwiejsze
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
co to za seks, gdy laska ma władzę absolutną i tylko ona decyduje o wszystkim?
Wtedy to jest dominacja kobiety- femdom i partner się na to zgadza. Jak trafi dominujący na dominującą to jak kosa trafiłaby na kamień.

Drugie pytanie: co to za seks, gdy laska oznajmia, że seks ją brzydzi (zwyczajny bez ostrych odchyłów)?
To wtedy jest aseksualna (jeśli brzydzi ją całość seksu).
A jeśli o spust w buzi/połknięcie spermy to wtedy zależy od jej podejścia 🙂
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Wtedy to jest dominacja kobiety- femdom i partner się na to zgadza. Jak trafi dominujący na dominującą to jak kosa trafiłaby na kamień.
Raczysz sobie żartować. Moja eks chciała zrobić ze mnie śmiecia wykonującego wyłącznie jej rozkazy i ja się na to nie godziłem, a mimo to robiła wszystko, żeby mnie złamać i zamienić moje życie w jeszcze większe piekło. Ja wyznaję prostą zasadę ("Daję ci wolność i swobodę, więc żądam tego samego."), której ona na modłę wielu innych nie uznawała, bo liczyła się tylko ona wg. jej zidiociałego tzw. "rozumowania".
To wtedy jest aseksualna (jeśli brzydzi ją całość seksu).
I tacy nie powinni się wiązać z innymi lub na wstępie zaznaczać swoje niedomaganie, ale wygodniej jest trzymać faceta za jaja, bo co będzie taka sama przez życie iść...
A jeśli o spust w buzi/połknięcie spermy to wtedy zależy od jej podejścia 🙂
Śmieszy mnie jak to fellatio jest "zależne od podejścia kobiety" i "nie wolno jej zmuszać" do czegokolwiek, ale facet ma ją lizać i robić każdą rzecz na jej zawołanie (to się nazywa hipokryzja)... Poza tym nie ma dla mnie czegoś takiego jak "obrzydzenie" wobec własnej partnerki, z którą jestem od lat i znam ją tym samym jak własną kabzę.

Innymi słowy: gdyby kobiety z reguły uczciwie podchodziły do sprawy to nie byłoby takiego burdelu w kwestii seksu jaki ma na świecie miejsce, bo spora część winy (jeśli nie większość) leży po ich stronie.
 
Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
Raczysz sobie żartować. Moja eks chciała zrobić ze mnie śmiecia wykonującego wyłącznie jej rozkazy i ja się na to nie godziłem, a mimo to robiła wszystko, żeby mnie złamać i zamienić moje życie w jeszcze większe piekło. Ja wyznaję prostą zasadę ("Daję ci wolność i swobodę, więc żądam tego samego."), której ona na modłę wielu innych nie uznawała, bo liczyła się tylko ona wg. jej zidiociałego tzw. "rozumowania".

I tacy nie powinni się wiązać z innymi lub na wstępie zaznaczać swoje niedomaganie, ale wygodniej jest trzymać faceta za jaja, bo co będzie taka sama przez życie iść...

Śmieszy mnie jak to fellatio jest "zależne od podejścia kobiety" i "nie wolno jej zmuszać" do czegokolwiek, ale facet ma ją lizać i robić każdą rzecz na jej zawołanie (to się nazywa hipokryzja)... Poza tym nie ma dla mnie czegoś takiego jak "obrzydzenie" wobec własnej partnerki, z którą jestem od lat i znam ją tym samym jak własną kabzę.

Innymi słowy: gdyby kobiety z reguły uczciwie podchodziły do sprawy to nie byłoby takiego burdelu w kwestii seksu jaki ma na świecie miejsce, bo spora część winy (jeśli nie większość) leży po ich stronie.
Ostro, widać że się mega przejechałeś na eks. To teraz z drugiej strony a co jak kobieta akceptuje wszystko w partnerze , oboje uznają że jest im razem dobrze ale nie na tyle żeby on jej nie zaczął zdradzać ? Zgadzają się i w seksie i w życiu? On ma wolność w związku ona też. Ale on zaczyna szukać na mieście to co ma w domu? Zgoda i harmonia ale coś jej nie tak ?
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Ostro, widać że się mega przejechałeś na eks. To teraz z drugiej strony a co jak kobieta akceptuje wszystko w partnerze , oboje uznają że jest im razem dobrze ale nie na tyle żeby on jej nie zaczął zdradzać ? Zgadzają się i w seksie i w życiu? On ma wolność w związku ona też. Ale on zaczyna szukać na mieście to co ma w domu? Zgoda i harmonia ale coś jej nie tak ?
Spodziewałem się tego stwierdzenia wcześniej czy później 😜 i bez kitu nie wiem, co na to odpowiedzieć, bo jest to absolutnie nielogiczne: po co szukać poza domem, skoro ma się wszystko w domu?! 😞 Na moje oko to po prostu jest taki ku*e*ski typ człowieka, który i tak będzie "wojował" na mieście i tak, a znam ten temat aż za dobrze z autopsji (nie własnej tylko popaprańca z bliskiego mi otoczenia).

Aczkolwiek nie znam gościa ani sytuacji i na wstępie zalecałbym dobitnie szczerą rozmowę, a tym samym dojście do powodów jego gruchania na mieście, bo skoro wszystko się zgadza w domu i w ogóle to jest jednak jakaś szansa, by zaistniały problem wyeliminować.
 
Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
Spodziewałem się tego stwierdzenia wcześniej czy później 😜 i bez kitu nie wiem, co na to odpowiedzieć, bo jest to absolutnie nielogiczne: po co szukać poza domem, skoro ma się wszystko w domu?! 😞 Na moje oko to po prostu jest taki ku*e*ski typ człowieka, który i tak będzie "wojował" na mieście i tak, a znam ten temat aż za dobrze z autopsji (nie własnej tylko popaprańca z bliskiego mi otoczenia).

Aczkolwiek nie znam gościa ani sytuacji i na wstępie zalecałbym dobitnie szczerą rozmowę, a tym samym dojście do powodów jego gruchania na mieście, bo skoro wszystko się zgadza w domu i w ogóle to jest jednak jakaś szansa, by zaistniały problem wyeliminować.
 
Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
To urywek z mojego życia niestety, skończyło się na tym, że wyjabałam gnoja z domu i się z nim rozwiodłam. A co do rozmowy oczywiście by ich wiele, facet zero godności problemem według niego byłam ja, bo go OGRANICZAŁAM a ja tylko chciałam jeden weekedn w miesiącu dla rodziny a nie dla kolegów. Znalazl sobie kumpli wszyscy po rozwodach , bardzo mu imponowało to, że byli wolni i że robili co chcieli i kiedy chcieli. Także the end jak to się mówi
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Na moje oko to po prostu jest taki ku*e*ski typ człowieka, który i tak będzie "wojował" na mieście i tak, a znam ten temat aż za dobrze z autopsji (nie własnej tylko popaprańca z bliskiego mi otoczenia).
Też takiego znam. Nie usiedzi spokojnie na tyłku. Średnio wytrzymuje w związku 2 lata, a potem szuka nowych wrażeń. Ostatnio spotkałam się z fajnym określeniem: ,,cząsteczka miłości" czyli fenyloetyloamina. Osoby, które notorycznie zdradzają są od niej uzależnione. To związek chemiczny, który działa jak narkotyk. Trzeba uważać by na takiego narkomana nie trafić. :)
 
Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
Też takiego znam. Nie usiedzi spokojnie na tyłku. Średnio wytrzymuje w związku 2 lata, a potem szuka nowych wrażeń. Ostatnio spotkałam się z fajnym określeniem: ,,cząsteczka miłości" czyli fenyloetyloamina. Osoby, które notorycznie zdradzają są od niej uzależnione. To związek chemiczny, który działa jak narkotyk. Trzeba uważać by na takiego narkomana nie trafić.
 
Kobieta

Raissa

Cichy Podglądacz
Gorzej jak taki Tulipan trafi na dokładnie taką samą kobietę i o zgrozo się w niej zakocha na zabój. Lament i płacz, karma to sucz zawsze odpłaca
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Też takiego znam. Nie usiedzi spokojnie na tyłku. Średnio wytrzymuje w związku 2 lata, a potem szuka nowych wrażeń. Ostatnio spotkałam się z fajnym określeniem: ,,cząsteczka miłości" czyli fenyloetyloamina. Osoby, które notorycznie zdradzają są od niej uzależnione. To związek chemiczny, który działa jak narkotyk. Trzeba uważać by na takiego narkomana nie trafić. :)
Cóż za wykład naukowy! 😮 Od razu poczułem się głupszy. 😁
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
To urywek z mojego życia niestety, skończyło się na tym, że wyjabałam gnoja z domu i się z nim rozwiodłam. A co do rozmowy oczywiście by ich wiele, facet zero godności problemem według niego byłam ja, bo go OGRANICZAŁAM a ja tylko chciałam jeden weekedn w miesiącu dla rodziny a nie dla kolegów. Znalazl sobie kumpli wszyscy po rozwodach , bardzo mu imponowało to, że byli wolni i że robili co chcieli i kiedy chcieli. Także the end jak to się mówi
Najważniejsze, że Ty się uwolniłaś i idziesz na przód ze swoim życiem, a "bycie ograniczanym" to standardowa śpiewka takich za*ra*ców, bo oni chcą wszamać ciacho, ale jednocześnie mieć ciacho (czyli żyć wolnością na mieście i wracać do ciepłego domku, gdzie obiadek i piwerko kochana żoncia mu poda pod nosek). Zresztą to gruchanie się skończy wraz z jego młodością i wtedy będzie w du... znaczy tyle. 😜

Tacy nadają się tylko do odstrzału bez sądu i bez rozprawy.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Też takiego znam. Nie usiedzi spokojnie na tyłku. Średnio wytrzymuje w związku 2 lata, a potem szuka nowych wrażeń. Ostatnio spotkałam się z fajnym określeniem: ,,cząsteczka miłości" czyli fenyloetyloamina. Osoby, które notorycznie zdradzają są od niej uzależnione. To związek chemiczny, który działa jak narkotyk. Trzeba uważać by na takiego narkomana nie trafić. :)
dużo takich, często wykorzystują właśnie w ten sposób swoje jakieś atuty, by taką kobitę zająć, wykorzystać jak trzeba i zostawić, zaś z drugiej strony same kobiety na to często przystają, nawet śmiem twierdzić, że świadomie, nie do końca, ale wyczuwają, że coś się święci, ale brną w to dalej...


No i oczywiście druga strona, kobiety, które jednak nie wiedzą czego chcą, dlatego próbują wszystkiego co popadnie...
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Facetowi da się nałożyć gumkę ale co nałożyć kobiecie jeżeli ma być oral przez zabezpieczenie ?
 
Mężczyzna

Niebieskooki35

Cichy Podglądacz
Dodam od siebie pięć groszy, że nie wyobrażam sobie oralnego w gumce. No nie ;) To zbliżenie z drugą, odpowiednią osobą powinno być maksymalnie przyjemne dla wielu zmysłów a gumka w tym przypadku odbiera pełne odczucia co najmniej trzech ;p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Bezpieczny seks oralny Seks 3
P Pozwalam żonie na seks oralny Seks 28
Keny łest Seks oralny lekki problem Seks 5
F Seks oralny K+2M Fantazje erotyczne 32
Z Co lepsze: seks waginalny, oralny czy sama ręka? Seks 126

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry