• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks na spalonej Ziemi :D

Kobieta

dessi1979

Erotoman
Trudne słowo. Ale już sprawdziłem :ROFLMAO: Generalnie chyba trochę racji jest w tym, że jesteśmy skazani na upadek :D Jeszcze kurz nie opadł, a my już mamy problemy :ROFLMAO:
Jak na razie to przez "tumany spamu" w temacie ciężko będzie się przebić. Przypominam, że do dyskusji pobocznych, bądź nie w temacie stworzono tzw. sex chat... Takie lokalne i na bieżąco wiadomości forumowe co, kto i o czym...
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Dostrzegam tu pewne antagonizmy :D Nie przewidziałem tego zupełnie :oops: Ale to nie moja sprawa. Ja mimo wszystko pozostaję na stanowisku bohatera ratującego świat. Albo chociaż przyjemnie spędzającego ostatnie chwile :ROFLMAO: Nie wiem czy Hypatii bym sprostał. Chyba jednak zrewiduję wyobrażenia i poszukam kogoś, kto przy okazji dobrze gotuje :D
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Nie rozumiem jak to sensownie podzielić przy dwóch osobach :D A łączenie czynności, choć ciekawe, to jednak ryzykowne. Można się wturlać w palenisko :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry