• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks na plaży, jak to zorganizować?

Mężczyzna

Marek Z.

Cichy Podglądacz
Jak zorganizować wieczorny seks na plazy, aby zminimalizować ryzyko, że ktoś was nakryje?
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Nie planuj, nie organizuj, nie oczekuj😀. Po pierwsze, możesz się mocno rozczarować jak realna sytuacja nie będzie taka jak sobie wymarzyłeś. A dwa, ten spontan i adrenalina są najlepsze i najbardziej kręcą.

Nasze zabawy w plenerze nigdy nie były planowane, to były zawsze impulsy pod wpływem chwili. Defacto jak jesteś w obcym miejscu, ba, obcym kraju to jak ktoś Was nawet nakryje to co? Nic....pewnie nawet się nie dowiecie, że ktoś Was widział😉.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie planuj, nie organizuj, nie oczekuj😀. Po pierwsze, możesz się mocno rozczarować jak realna sytuacja nie będzie taka jak sobie wymarzyłeś. A dwa, ten spontan i adrenalina są najlepsze i najbardziej kręcą.

Nasze zabawy w plenerze nigdy nie były planowane, to były zawsze impulsy pod wpływem chwili. Defacto jak jesteś w obcym miejscu, ba, obcym kraju to jak ktoś Was nawet nakryje to co? Nic....pewnie nawet się nie dowiecie, że ktoś Was widział😉.
Z tymi obcymi krajami to ja bym uważał, bo w krajach arabskich czy na przykład w Tajlandii za taki seks można trafić nawet na kilka lat do więzienia 😉
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Z tymi obcymi krajami to ja bym uważał, bo w krajach arabskich czy na przykład w Tajlandii za taki seks można trafić nawet na kilka lat do więzienia 😉
Jasne, to akurat trafna uwaga. Miałem na myśli kraje basenu morza śródziemnego. W takiej Chorwacji czy nawet Grecji, można spokojnie znaleźć odludne zatoczki, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Najpierw plaże trza znależć, a reszta sama wyjdzie, lub nie. Jak nie to szukamy następnej plaży:)
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
W wieku 18 lat na praktykach byłem w Grecji na Rodos, i pewnej nocy idąc plaża trchore podchmielony doslownie wpadłem na taką parkę co się bzykali,
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
W wieku 18 lat na praktykach byłem w Grecji na Rodos, i pewnej nocy idąc plaża trchore podchmielony doslownie wpadłem na taką parkę co się bzykali,
Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi 😀. Nam też się zdarzało zabawiać na plaży w Chorwacji...w biały dzień. Krew nie woda 😋
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Jeśli na plaży polskiej, to przed bzykaniem proponuję się przejść po plaży w barierowym kombinezonie i wystawić kilka tabliczek z informacją, "trwa zbiórka białego fosforu w obrębie 300 metrów". Gwarantuję to dyskrecję, sprawdzić, czy w pobliżu nie ma chemików.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
V seks na plaży w Chorwacji Seks 4
anaerto Miesiączka I seks Seks 13
anaerto Seks w ciąży Seks 4
P Seks żony ze starszym panem Fantazje erotyczne 1
A Seks po 40- panowie jak to u Was jest? Jak często możecie? Czy libido Wam spadło? Seks 27

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry